Internete plinta kraupūs vaizdai: teigiama, kad įtariamieji planavo 15-metės šiaulietės nužudymą

Internete plinta informacija apie 15-metės šiaulietės nužudymą. Internautai teigia, kad jaunuoliai planavo nužudymą ir to net neslėpė.

 

Vėlų pirmadienio vakarą, apie 21.30 val., buvo gautas pranešimas, kad Šiauliuose, Gegužių gatvėje, prie konteinerių buvo rastas į kilimą susuktas merginos kūnas.

Dėl nusikaltimo įvykio vietoje buvo sulaikyti keturi jaunuoliai: nepilnametė (g. 2007 m.), vyras (g. 2004 m.), vyras (g. 1999 m.) ir vyras (g. 2001 m.).

Antradienį Šiaulių apylinkės teismas įtariamiesiems dėl nužudymo skyrė kardomąsias priemones.

Įtariamajam, gim. 2001 m., skirtas 2 mėnesių suėmimas, kitiems įtariamiesiems, gim. 1999 m. ir 2004 m., – 3 mėnesių suėmimas. Įtariamajai, gim. 2007 m., skirtas maksimalus 2 mėnesių suėmimas prokurorės prašymu.

Kraupūs vaizdai internete

Po visuomenę sukrėtusio įvykio socialiniame tinkle „Facebook“ pradėjo plisti ne tik susirašinėjimai, bet ir neraminantys vaizdo įrašai, teigiama, kad jaunuoliai pasakojo, jog nužudys nepilnametę.

Viename paviešintame vaizdo įrašė mergina filmuoja du vaikinus ir pasakoja, kad treniruojasi. Du jaunuoliai su pagaliais rankose mosikuojasi, rodo, kaip smogtų.

Žmonės teigia, kad tai įtariamieji ruošėsi nusikaltimui.

Be viso to, buvo pasidalinta dar vienu įrašu, kuriame matosi įtariamieji ir ant jo prierašas: „Chill kmr. Vėliau eisim pana nužudyt“.

Paviešintus kraupius vaizdus žmonės gausiai komentavo, teigė, kad pagrindinė nusikaltimo iniciatorė buvo 14-metė įtariamoji. Po jos nuotraukomis feisbuke žmonės negailėjo žiaurių palinkėjimų bei apibūdinimų.

Be visų kraupių vaizdų žmonės paviešino, kaip jie teigė, ir motyvą.

„Jos tiesiog buvo susipykusios, (...) apsimetė, kad susitaikė, bendravo, bendravo, viskas gerai, prisiviliojo į hatą, nugirdė ir (...) sudaužė“, - rašoma pasidalintoje susirašinėjimo nuotraukoje.

Po kraupiais vaizdais žmonės rašė ir džiaugėsi, kad įtariamieji už grotų praleis ilgus metus. Jaunuoliai, kurie buvo įtariamųjų draugai, pradėjo išsižadėti draugystės.

Labiausiai žmones piktino, kad įtariamieji įvykio vietoje stovėjo, žiūrėjo ir vaidino, kad yra sukrėsti radiniu, nors patys, įtariama, įvykdė nusikaltimą.

Internete paplitusių vaizdų autentiškumas nėra patvirtintas.

Dėl įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą įtarimai pagal Baudžiamojo kodekso 129 straipsnio („Nužudymas“) 1 dalį.

Internete plinta kraupūs vaizdai: teigiama, kad įtariamieji planavo 15-metės šiaulietės nužudymą

Organizatorių nuotr.

© DELFI / Rita Gečiūnaitė

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder