© Pexels.com
Kainuoja ne taip ir mažai, bet prirakinti pamiršo: vagis patikrinti nepatingėjo
Vasaros sezonui būdingas turtinis nusikaltimas Klaipėdoje įvykdytas vėlų pirmadienio (birželio 22 d.) vakarą.
Piktavalis vertingą grobį pamatė uostamiesčio centrinėje dalyje esančioje Birutės gatvėje.
Apie 21.56 val. pastebėta, kad iš joje įsikūrusio garažų masyvo pavogtas kalnų dviratis "Ghost".
Pirminiais duomenimis, jis be priežiūros paliktas neprirakintas.
Tad, vagišiui reikėjo tik sėsti ir minti kuo sparčiau iš įvykio vietos.
Į policiją dėl dviračio vagystės kreipėsi 47 metų klaipėdietė.
Ji patirtą žala įvertino ne tokia ir mažas suma - 2110 eurų.
Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės - svetimo turto pagrobimo.
Rašyti komentarą