Klaipėdiečiai pasitiki policija (4)

Praėjusiųjų metų rugsėjo-lapkričio mėnesiais rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanijos „Sprinter tyrimai“ atliktos gyventojų apklausos duomenys rodo, kad pasitikėjimas policija Lietuvoje nuosekliai auga.

Per apklausą pasitikėjimą policija išreiškė 82 procentai šalies gyventojų. Skaičiai pareigūnus nudžiugino, nes 2005 metais šis rodiklis siekė vos 48 procentus.

Tuo metu Klaipėdos apskrities gyventojų pasitikėjimas policija lenkia šalies vidurkį ir siekia 86 procentus.

Net 80 procentų apklaustų Klaipėdos apskrities gyventojų teigia manantys, kad kriminogeninė padėtis gerėja. Visoje Lietuvoje taip galvoja 79 procentai apklaustųjų.

Saugiai savo gyvenamojoje aplinkoje jaučiasi tiek pat apskrities gyventojų, kiek ir visoje šalyje - 87 procentai.

"Nuosekliai augantis visuomenės pasitikėjimas policija yra geriausias pareigūnų darbo įvertinimas. Ypač džiugina, kad Klaipėdos apskrityje jis lenkia šalies vidurkį ir toks gyventojų nuomonės tyrimo rezultatas fiksuojamas ne pirmą kartą.

Aktyvi prevencinė veikla, bendravimas su žmonėmis duoda rezultatų - vis daugiau žmonių suvokia, kad saugi gyvenamoji aplinka daug priklauso ir nuo jų pačių.

Todėl raginu būti pilietiškus - nedelsiant pranešti apie pastebėtus, įtarimų keliančius dalykus.

O Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai viešajai tvarkai ir saugumui užtikrinti skirs ne mažesnį dėmesį nei iki šiol", - patikino Klaipėdos apskrities VPK viršininkas Alfonsas Motuzas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder