Medininkų pasienio kontrolės punkte kilo didelis gaisras – sudegė automobilis ir dalis administracinio pastato

(1)

Vilniaus rajone ketvirtadienio naktį užsidegė Medininkų pasienio kontrolės punkte esantis Vilniaus teritorinės muitinės angaras. Žmonės per gaisrą nenukentėjo, darbuotojai spėjo išeiti.

Dėl gaisro kol kas sustabdytas eismas šiame punkte abiem kryptimis – tiek iš Lietuvos, tiek iš Baltarusijos pusės, Eltai pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrius Mišutis.

„Dėl kilusio gaisro nuostoliai tikrai nemaži“, – sakė jis.

Apie 2.40 val. kilęs gaisras buvo likviduotas 6.49 val. Eltą informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė.

„Gaisras yra likviduotas, tačiau ugniagesiai dar dirba įvykio vietoje, vyksta baigiamieji darbai: ugniagesiai ardo konstrukcijas, perlieja jas vandeniu, pajėgos nėra atšauktos“, – Eltai sakė ji.

Gaisrą gesino 8 autocisternos, du autokopėčių automobiliai, štabo automobilis.

Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus rajone, Medininkų seniūnijoje, Medininkų kaime, Pasieniečių gatvėje 26, VSAT Medininkų pasienio kontrolės punkte, atvira liepsna dega mūrinis pastatas. Jo plotis 20 metrų, o ilgis 80 metrų.

Pasak policijos, gaisras kilo atliekant automobilio „Porsche Cayenne“ patikrinimą.

Vilniaus teritorinės muitinės angare, atliekant automobilio patikrą, kilo gaisras, sudegė automobilis ir sudegė patikrinimo angaras bei dalis administracinio pastato.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Vilniaus valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder