Policijoje mirtinai susižaloti bandė suimtas vyras

Narkotinėmis medžiagomis Klaipėdoje disponavę asmenys keliaus už grotų

 Lietuvos apeliacinis teismas pagal nuteistųjų skundus išnagrinėjęs bylą konstatavo, kad neteisėtu disponavimu labai dideliu narkotinių ir psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti 41-erių Klaipėdoje gyvenantis A. D. nuteistas pagrįstai.

Teismas taip pat atmetė ir kartu su juo nuteistų dar dviejų asmenų – G. G. ir Š. R. – apeliacinius skundus. Visi trys vyrai privalės atlikti laisvės atėmimo bausmes, praneša prokuratūra.

Bylos duomenimis, 41-erių klaipėdietis keliuose savo nuomojamuose butuose Klaipėdoje laikė labai didelį kiekį narkotinių ir psichotropinių medžiagų. Butuose atliktų kratų metu įvairiose talpose – puodeliuose, puoduose, kibiruose – rasta daugiau nei 11 kg kanapių, beveik 1,5 kg kokaino, daugiau nei 400 g kanapių dervos, psichotropinių medžiagų MDMA, LSD, psilocino bei kt. Atliktų kratų metu iš viso rasta net 10 skirtingų rūšių kvaišalų bei daugiau nei 26 tūkst. eurų grynųjų pinigų. Šiuo kvaišalus 41-erių vyras Klaipėdos mieste platino kitiems asmenims.

Pasak prokuratūros, už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti nuteistas ir iš klaipėdiečio kokaino įsigijęs G. G. Nustatyta, kad jis šią narkotinę medžiagą taip pat platino – jo pirkėju tapo trečiasis bylos nuteistasis Š. R. Pastarasis, tęsdamas šią kvaišalų platinimo grandinę, dalį iš G. G. įsigytų narkotinių medžiagų pardavė E. J.

2022 m. gruodį paskelbtu Klaipėdos apygardos teismo nuosprendžiu 41-erių klaipėdietis už jam inkriminuotas nusikalstamas veikas paskirta 10-ies metų laisvės atėmimo bausmė. Iš jo taip pat konfiskuoti 26 455 eurai ir automobilis „Mazda CX5“. G. G. ir Š. R. teismas skyrė laisvės atėmimą dvejiems metams. Iš Š. R. konfiskuoti 184 eurai. Ketvirtasis bylos nuteistasis E. J. pripažintas kaltu dėl neteisėto narkotinių medžiagų įsigijimo be tikslo jas platinti. Jis, teismo sprendimu, nuo baudžiamosios atsakomybės atleistas pagal laidavimą, praneša prokuratūra.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder