Pilnaties pradžią papildė įsisiautėjantis ciklonas: blogu oru pasipylė avarijos

Šiandien ryte į darbus vykę pajūrio gyventojai buvo priversti vairuoti kur kas atsargiau. Ir ne tik dėl pasąmonę veikiančios pilnaties pradžios. Eismo sąlygas ryte apsunkino tamsa ir lietus. Kelionės tikslą be nemalonių nuotykių pasiekti pavyko ne visiems.

Eismo įvykiai uostamiestyje ir jo prieigose pasipylė iš pačio ryto. Į jas patekę vairuotojai galėjo pasiguosti tuo, kad visos avarijos buvo taip vadinamos „metalinės“. Žmonės juose nenukentėjo, aplamdytos tik mašinos.

Lengvasis automobilis „Kia“ ir vilkikas „Scania“, apie 9.10 val., susidūrė Jakų žiede, kiek anksčiau Naujojoje Uosto ir Naujojo Sodo gatvių sankryžoje neprasilenkė „Hyundai“ ir „Volkswagen“. Abiejų šių avarijų dalyviai nesutarė kas yra kaltas, tad teko į pagalbą kviesti policiją.

Prieš 10 val. pačiame mieste centre, Herkaus Manto gatvėje (ties senaisiais Buities rūmais), kliudytas dviratininkas.
Pasak Klaipėdos apskrities VPK atstovės Andromedos Grauslienės, šiandien ryte eismo sąlygas apsunkino ne tik tamsa, bet ir lietus. Tačiau ne visi vairuotojai jas įvertino ir važiavo atsargiau.

Meteorologų teigimu, šiandien Lietuvą užgrius galingas Atlanto ciklonas. Lis, siaus vėjas, bet bus šilta.
Pūs pietų, pietvakarių vėjas, 9–14 m/s, vietomis, daugiausia vakariniuose rajonuose, gūsiai 15–20 m/s. Oras šils iki 11–16 laipsnių šilumos.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder