Policijos pareigūnei už vagystę skirta 1 tūkst. eurų bauda

Policijos pareigūnei už vagystę skirta 1 tūkst. eurų bauda

Klaipėdos apylinkės teismo baudžiamuoju įsakymu Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnę I. S. pripažino kalta dėl nedidelės vertės svetimo turto vagystės, jai paskirta 1 tūkst. eurų bauda, pranešė prokuratūra.

Kaip teigiama prokuratūros pranešime, baudžiamosios bylos duomenimis, balandžio 14 d. policijos pareigūnė, vykdydama savo pareigas, į vieną iš Kauno policijos budėtojų postą pristatė asmenis, sulaikytus dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Tuomet gavusi kolegos leidimą atsisėdo prie jo stalo pasinaudoti kompiuteriu ir pastebėjo piniginę su iš jos kyšančia 100 eurų vertės kupiūra. Įtardama, kad patalpa yra filmuojama, paėmė piniginę, ištraukė iš jos pinigus ir įsidėjo į savo kelnių kišenę. Iš viso pasisavinta 215 eurų.

Ano teisėsaugos, piniginės savininkas, vakare pastebėjęs vagystę, peržiūrėjo vaizdo įrašus ir kilus įtarimui, kad jo pinigus galėjo pasisavinti policijos pareigūnė, apie tai informavo Imuniteto valdybos pareigūnus.

Ši byla baigta supaprastinta tvarka, surašius pareiškimą dėl bylos užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu, nes kaltinamoji policijos pareigūnė apie vagystę prisipažino, grąžino pavogtus pinigus ir nuoširdžiai gailėjosi dėl tokio savo poelgio.

Kaltinamoji nesutikdama su teismo baudžiamuoju įsakymu paskirta bausme, per 14 dienų nuo jo gavimo dienos turi teisę paprašyti surengti bylos nagrinėjimą teisme. Jei šia teise nepasinaudoja – teismo baudžiamasis įsakymas įsigalioja ir yra neskundžiamas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder