Pirmadienį (birželio 22 d.) Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal vieno uostamiesčio gyventojo pareiškimą.
Vyras pranešė skaudžiai nukentėjęs nuo apgavikų.
Prieš savaitę, birželio 16 d., klaipėdietis gavo SMS žinutę, kuria informuotas apie jam neva skirtą baudą.
Žinutėje buvo ir aktyvioji nuoroda.
Norėdamas sužinoti už ką yra nubaustas, vyras ją paspaudė.
Ir ne tik paspaudė, bet ir suvedė prašomus asmeninius bei prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenis.
"Informacijos" ilgai laukti nereikėjo.
Netrukus klaipėdietis pastebėjo, kad iš jo banko sąskaitos, apgaulės būdu, pasisavinti 7000 eurų.
Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės duomenų panaudojimo.
Rašyti komentarą