Lietuvoje nuo vasario veikia perpus mažiau, penkios, areštinės

Sulaikytas vagis grįš į namais tapusią belangę: laisvėje klaipėdietis jaučiasi svetimas

Daugiau nei dešimt kartų teistas jaunas klaipėdietis savo pavyzdžiu įrodo, kad lietuviška bausmių vykdymo sistema už grotų patekusiems asmenis pasitaisyti nė kiek nepadeda. Priešingai, jie tik dar tvirčiau žengia sąmoningai pasirinktais klystkeliais.

Praėjusiųjų metų lapkričio mėnesį iš įkalinimo įstaigos paleistas 33 metų klaipėdietis laisvė džiaugėsi neilgai.

Ketvirtadienį Klaipėdos apylinkės teismas patenkino prokurorės prašymą ir skyrė jam griežčiausią kardomąją priemonę - leido suimti dviem mėnesiams.

Pasak Klaipėdos apskrities VPK atstovės Andromedos Grauslienė, jaunas vyras įtariamas dviejų nusikaltimų padarymu.

Jam pareikšti įtarimai dėl atviros svetimo turto vagystės įsibraunant į patalpą ir dėl svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Už tai gresia laivės atėmimas iki šešerių metų.

Dar vienas teistumas klaipėdiečiui nebus jokia naujiena. Jis jau yra išklausęs daugiau nei dešimt teismo nuosprendžių už plėšimus, viešosios tvarkos sutrikdymą, vagystę ir kitus nusikaltimus.

Grįžęs į laisvę vyras uostamiestyje nusikalto šių metų sausio 23 d.

Vakare, apie 19 val., užėjęs į Šilutės plente stovinčiame daugiabutyje įsikūrusią nedidelę maisto prekių parduotuvę, jis pagrasino pardavėjai, pačiupęs kasos aparato stalčių ir pasišalino. Stalčiuje buvo apie 180 eurų.

Tamsiais drabužiais vilkėjęs nusikaltėlis buvo su veidą slepiančia medicinine kauke, ant galvos užsidėjęs kepuraitę su snapeliu ir gobtuvą. Grasino ištiesęs ranką, kurioje laikė į polietileninį maišelį suvyniota kažkokį daiktą, panašų į ginklą.

Griebdamas stalčių, jis dar išvartė bei išmetė prekes, kurias sugadino.

Atlikę daug ne viešo pobūdžio veiksmų, Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai įtariamąjį sulaikė sausio 26 d. Jis užkluptas viename bute.

Bus aiškinamasi ar jaunas vyras neįvykdė ir daugiau panašių ar kitų nusikaltimų.

Sidebar placeholder