SKAUDŽIAI. Virtualioje erdvėje paviešinta nuotrauka, kurioje matosi savaitgalį moterį užpuolusios šuns paliktos įkandimo žymės.  „Facebook“ grupės „Tauralaukio Bendruomenė“ nuotr.

Terorizuoja piktas kaimynų šuo

(4)

Savaitgalį šiaurinėje uostamiesčio dalyje gyvenantys klaipėdiečiai socialiniuose tinkluose piktinosi agresyviu kaimyno augintiniu, įkandusiu moteriai. Tačiau į policiją dėl neprižiūrimo šuns nesikreipta.

Pyktis dėl Tauro 7-ojoje gatvėje lankstančio agresyvaus šuns liejosi „Facebook“ grupėje „Tauralaukio Bendruomenė“. Joje pranešta, kad pinčerių veislės šuo šeštadienį užpuolė pasivaikščioti išėjusią moterį ir jai įkando.

Paviešinta ir nuotrauka, kurioje aiškiai matosi įkandimo žymės.

Pasak klaipėdiečių, tik per plauką nenukentėjo ir netoliese buvęs vaikas. Jis ėjo greičiau, tad šuo taikiniu pasirinko lėtesnę moterį.

Šuns šeimininkai keiksnoti ne tik dėl jo nepriežiūros, bet ir pasiteisinimo, jog augintinis neva netyčia pabėga iš kiemo.

Viena klaipėdietė tikino, kad praėjusį pavasarį šis šuo įkando ir jai.

Kadangi šuns šeimininkai negalėjo pateikti skiepų paso, moteriai teko iškęsti skausmingus skiepus nuo pasiutligės.

"Kviečiau policiją. Šeimininkė verkė ir atsiprašė. Susitarėme, kad šuo į gatvę neišeis.

Tačiau netrukus vėl pamačiau jį lakstantį gatvėje ir vėl kviečiau pareigūnus. Tai teko daryti kelis kartus. Po to šuns kurį laiką nesimatė. Šiemet, matyt, atsipalaidavo ir vėl viskas iš pradžių", - stebėjosi klaipėdietė.

Kad bijo šio šuns, neslėpė ir pasivaikščioti po rajoną einančios jaunus vaikus auginančios mamos. Jos ne kartą prašė šeimininko augintinio nepaleisti be priežiūros, tačiau šis neva tik atsakydavo, kad nieko negali padaryti.

Nors virtualioje erdvėje virė aktyvi diskusija, į policiją dėl šio savaitgalio įvykio nesikreipta.

Kad dėl šuns įkandimo nesulaukta jokio pranešimo, „Vakarų ekspresui“ patvirtino Klaipėdos apskrities VPK atstovai.

Pareigūnų teigimu, tokie atvejai pastaruoju metu nėra labai reti. Užuot skambinę skubios pagalbos tarnybų ryšio telefono numeriu 112 ir informavę teisėsaugininkus, žmonės viską viešina socialiniuose tinkluose ir policijos pagalbos neprašo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder