Šilutėje gaisrininkai išskubėjo gesinti buto

Ugniagesiams atidarius duris, lietos ne tik džiaugsmo ašaros

Savaitgalį uostamiesčio ugniagesiams teko atlikti ir dvi su ugnimi nieko bendro neturėjusias operacijas. Padėta klaipėdiečiams patekti į iš vidaus užrakintus namus. Viename bute, dar prieš pasirodant specialiosioms tarnyboms, apsilankė mirtis.

Šeštadienio vakarą Klaipėdos ugniagesiai skubėjo į Taikos prospekte stovintį daugiabutį. Apie 19.14 val. pagalbos paprašė mama, kurios mažametis vaikas vienas užsitrenkė namuose.

Durys nesunkiai ir greitai atidarytos panaudojus paprasčiausią laužtuvą. Į buto vidų įleista ne tik mama, bet ir greitosios medicininės pagalbos (GMP) brigados medikai bei policininkai.

Mamą ne juokais išgąsdinęs vaikas nenukentėjo.

Savaitgalį medikai ugniagesių paprašė padėti patekti ir į vieną butą Žvejybos uosto rajone. Kilo įtarimas, kad Naikupės gatvės gyventojui galėjo sutrikti sveikata.

Į butą gaisrininkai įlipo per langą, panaudoję autokopėčias. Atrakinus iš vidaus užrakintas duris,  įleisti GMP medikai ir policininkai.

Viduje rastas vyras, nerodęs jokių gyvybės požymių. Jam medikai jau niekuo padėti nebegalėjo. Konstatuota žmogaus mirtis.

Ugniagesiams teko atlikti ir savo tiesioginį darbą. Vieno Laukininkų gatvės daugiabučio gyventojus suneramino koridorių užtvindę dūmai.

Gaisro židinys aptiktas dviejų kambarių bute. Apdegė medinė sienų apdaila. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo. Išvėdintas butas ir bendro naudojimo patalpos.

Klaipėdos rajone, Šakinių kaime, atvira liepsna degė medinio gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu apdegė ir medinė perdanga bei mansarda. Ugniagesiai iš namo išnešė dujų balioną.

Šeštadienį Skuodo rajono Narvydžių kaime degė nedidelis (apie 50 kv/m) medinis vieno aukšto individualus gyvenamasis namas. Viename kambaryje apdegė prie krosnies neapdairiai palikti namų apyvokos daiktai, aprūko lubos ir sienos. Kitame kambaryje išsilydė plastikinė apdaila, aprūko ir sandėliuko lubos.

Abejose namuose autonominiai dūmų detektoriai įrengti nebuvo.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder