Žaibiški vagys metė pirštinę policijai: per naktį surengti du sėkmingi žygiai

(1)

Panašu, kad Klaipėdoje naktimis siautėti pradėję ilgapirščiai jokios baimės prieš teisėsaugą nejaučia.

"Vakarų ekspresas" rašė, kad Joninių naktį uostamiesčio Mainų gatvėje apvogta parduotuvė, iš kurios nugvelbtas elektrinis dviratis GT54 ir kalnų dviratis bei mobilusis telefonas "Xiaomi Redmi".

Paaiškėjo, kad minėtą trečiadienio (birželio 24 d.) naktį uostamiestyje įvykdytas ir dar vienas analogiškas nusikaltimas.

Apie 2.55 val. apvogta Taikos prospekte įsikūrusi įmonė.

Į jos patalpas patekta išdaužus vitrininio lango stiklą.

Išnešti įmonei priklausantys du nešiojamieji kompiuteriai "Lenovo".

Uždarajai akcinei bendrovei padaryta žala įvertinta apie 5700 eurų.

Įtariama, kad uostamiestyje vėl įvykdyta žaibiška vagystė - jau ketvirta šį mėnesį.

Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės - svetimo turto pagrobimo įsibrovus į patalpą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder