Lizzo

140 kg sverianti dainininkė Lizzo, vilkėdama džinsinį mini sijoną, apsilankė "Chanel" salone

Amerikiečių dainininkė Lizzo, kurią trys jos šokėjos neseniai apkaltino priekabiavimu ir patyčiomis, gatvėje šėlo vilkėdama ansamblį, kuris visai neslėpė jos dailių formų. Maža to, pasirinktas drabužis jas dar labiau pabrėžė, rašo "Daily Mail".

Atlikėja apsipirkinėjo "Chanel" butike Beverli Hilse, kur buvo pastebėta su šampano taure rankose. Ji vilkėjo juodą bodį, kuris aptempė jos kūną, ir trumpą džinsinį mini sijoną.

Apsipirkusi ji grįžo su dviem dideliais krepšiais.

Organizatorių nuotr.

Anksčiau buvo paskelbta, kad Lizzo ketina pateikti priešieškinį savo buvusiems šokėjams ir apkaltinti juos piktybiniu persekiojimu.

Atlikėja griežtai paneigė jai mestus kaltinimus, kad viename Amsterdamo klube ji vertė darbuotojus liesti nuogas atlikėjas, taip pat tyčiojosi iš merginų per didelio svorio.

"Lizzo grasinimas pateikti priešieškinį dėl piktavališko persekiojimo yra klastingas bandymas įbauginti ir turi atgrasomąjį poveikį visoms priekabiavimo darbe aukoms.

Lizzo komandos bauginimo, patyčių ir aukos gėdinimo taktika yra būtent toks elgesys, su kuriuo susiduria pramogų industrijos darbuotojai, kai supranta, kad neturi kito pasirinkimo, kaip tik "susitaikyti" dėl prieigos ir sėkmės.

Lizzo bando įbauginti kitus, kad jie nesirinktų nuspėjamo kelio, žadėdamas jiems antrą traumą, jei jie išdrįs prabilti.

Jos komanda paprasčiausiai bando nuslėpti tiesą ir pridengti savo veidmainystę, reklamuodama savo prekės ženklą kaip įgalinimo ir kūno pozityvumo prekės ženklą, o privačiai išlaisvindama moteris.

Lizzo savo grasinimais tikrai nesuteikia moterims daugiau galių, veikiau atima iš jų teises, tačiau šis ieškinys susijęs ne tik su ja.

Toks elgesys plačiai paplitęs pramogų industrijoje. Tai nereiškia, kad tai teisinga ir vis dar neteisėta.

"Visa darbo teisės esmė yra leisti aukoms laisvai kalbėti, nebijant įbauginimo - šio niuanso visiškai nepastebėjo Lizzo ir jos komanda, kurie lengvai paslydo ties scenarijumi "problema esi tu, o ne aš", - pranešime žiniasklaidai sakė trims ieškovėms atstovaujantis advokatas Ronas Sambrano.

Po jai mestų kaltinimų Lizzo prarado šimtus tūkstančių socialinės žiniasklaidos sekėjų ir iškrito iš tikėtinų "Super Bowl" renginių vedėjų sąrašo.

Kilus skandalui, ji pakomentavo kaltinimus, sakydama, kad buvo apšmeižta.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder