Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
valinskas tapo baisuokliu be stabdžių.Ir kaip jam niekas nenulaužia ragų.Jau per daug įsijautė...
Dalia, 2022-08-03 10:19
Nuo kada Ligitas Kernagis garsus atlikejas?🤣
Dange, 2022-08-03 09:07
Šaunuolis Ligitai,kad nepabūgote ir netylite,laikas uždeti apynasrį tam Valinskui.Bjauru,kaip jis draskosi,kad ,tik būtų matomas ir plūduriuoja kaip š...ant paviršiaus
Irutė, 2022-08-03 07:58
Dabar tapo labai madinga rašyti žodelį" galimai",patogu rašai ką nori ir lieji tulžį ant ko nori ,atsakyti už vėjo pašnibždėtus žodžius,nereikės.Ligitai,neik tuo keliu!
Pašalinė, 2022-08-03 06:59
Ja ne zlopametnyj, no zlo pomniu :D
grigorijus , 2022-08-02 19:33
Labai teisingas ir tikslus straipsnis. "Dviračio žinios" tapo konformizmo pavyzdžiu, o Valinskas - atsiėdusiu tipeliu, vykdančiu konservatorių partijos užsakymus. Šis pajacas "SIJOTOJAS" selektyviai atrinkinėja kas Lietuvoje gali kvėpuoti, o kam reikia užsukti deguonies tiekimą.
Kaunas, 2022-07-31 13:58
visada buvo klounu tokiu ir liko.Prisimenant visus jo cirko numerius(skambutį policijai apie užminuotą vidšbutį,baudos sumokėjimą vežimu centų,slaptą draugystę su banditais ,raginimą,nors ir nelabai rimtą, šaudyti lenkų partijos narius,) imi galvoti ,ar turi toks žmogus moralinę teisę auklėti kitus , grąsinti paduoti į teismą Selą, kai visai nesenai pats buvo teisiamas , lygiai už tą patį.Su morale pas Valinską didelės problemos, matomai ,sendamas šis veikėjas , vis labiau bijo būti išmestas iš biudžetinių pinigų "kasėjų" borto, neriasi iš kailio ,stengdamasis demonstruoti savo "patriotiškumą".Nors, minėti jo triukai ir problemos su alkoholiu, rodo visai ką kitą.Rodos, turime lietuvišką rusofašistinių propagandonų variantą, kas labai apgailėtina
Valinskas, 2022-07-31 10:20

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.