Draudikai: saugiausiai vairuoja šeimyninių automobilių savininkai

Draudikai: saugiausiai vairuoja šeimyninių automobilių savininkai

Draudikų duomenys liudija, kad saugiausiai Lietuvoje jaučiasi populiariausių vienatūrių šeimyninių automobilių savininkai. Šie automobiliai rečiausiai patenka į eismo įvykius ir mažiau vagiami. Nelaimės nešėjų sąraše pirmauja BMW.

Bendrovės "PZU Lietuva" Produktų ir rizikos valdymo departamento direktorius Edvardas Skupas teigia, kad mažiausiai galvos skausmo savininkams sukelia "Ford Galaxy", "Opel Zafira", "Opel Meriva", "Renault Scenic", "Renault Espace", "Volkswagen Sharan", tarp saugių automobilių patenka ir "Volvo V40".

"Išvardyti automobiliai patyrė mažiausiai avarijų ir pavogtųjų sąraše jų šiemet gerokai mažiau. Tokius rodiklius sąlygoja du faktoriai – automobilius vairuojančių asmenų drausmingumas ir naudojamos automobilių apsaugos sistemos. Tikėtina, kad vienatūrius šeimos automobilius vairuoja asmenys, vežantys šeimas, vaikus, taigi jie jaučia didesnę atsakomybę už keleivius ir yra atsargesni. Be to, šie žmonės ir šeimos turtą saugo labiau – renkasi patikimesnes apsaugos sistemas", - teigia departamento direktorius.

"Draudikų turima statistika leidžia teigti, kad BMW markės automobiliai yra didžiausias galvos skausmas ir draudikams, ir policijai. Matyt, šio automobilio techninėms galimybėms sunku atsispirti, todėl juos vairuojantys asmenys kur kas labiau linkę rizikuoti, taigi dažniau už kitus patenka į eismo įvykius. Iš tiesų visuomenėje susiklostęs požiūris į BMW automobilius turi pagrindo", - svarsto E. Skupas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder