Klaipėdos autobusų parko vairuotojai - vicečempionai

Klaipėdos autobusų parko vairuotojai - vicečempionai

Pirmąjį rugsėjo šeštadienį šalies vežėjai, minėdami Kelių transporto darbuotojų dieną, varžėsi dėl geriausio vairuotojo titulo. Po ketverių metų pertraukos Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija LINAVA vėl surengė vairuotojų meistriškumo varžybas. Klaipėdos garbę autobusų kategorijoje gynė UAB Klaipėdos autobusų parko komanda.

"Šiemet vairuotojų laukė trys išbandymai. Be tradicinių rungčių - slalomo ir keleivių vežimo taisyklių užduočių vairuotojams teko pademonstruoti ir ekologiško vairavimo žinias", - pasakojo UAB Klaipėdos autobusų parko laikinasis generalinis direktorius Vaidas Ramanauskas.

Nors Europoje ekologiškas, arba kitaip dar vadinamas ekonomiškas, vairavimas propaguojamas kone dešimtmetį, daugumai Lietuvos vežėjų tai buvo nelauktas siurprizas. Bet tik ne Klaipėdos autobusų parko profesionalams. Asmeninėse varžybose klaipėdietis Juozas Petravičius užėmė antrąją vietą, o kartu su kolega Rolandu Statkevičiumi jiedu tapo komandinių rungčių vicečempionais.

Pirmąją komandinę vietą laimėjo "Vilniaus viešojo transporto" komanda, treti liko Šiaulių "Busturo" vežėjai.

UAB Klaipėdos autobusų parkas yra Savivaldybės kontroliuojama įmonė, vežanti keleivius miesto, priemiestiniais ir tarpmiestiniais maršrutais.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder