Klaipėdos valdžiai nerūpi žmonių saugumas

Klaipėdos valdžiai nerūpi žmonių saugumas

Nors bet kokiomis progomis Klaipėdos valdžia giriasi "puikiais dviračių takais", iš tiesų nei dviratininkų, nei pėsčiųjų saugumas miesto valdininkams absoliučiai nerūpi.

Paskutinis to įrodymas - automobilių greičio slopinimo kalneliai, įrengti Statybininkų prospekte. Miesto savivaldybės Saugaus eismo komisijos iniciatyva ties E. Balsio menų gimnazija, prieš pėsčiųjų perėją iš abiejų pusių buvo įrengti minėtieji kalneliai.

Paradoksas, tačiau šia perėja beveik niekas - nei miestiečiai, nei E. Balsio gimnazijos moksleiviai - nevaikšto. O štai netoliese esančia kita perėja, kuri yra beveik visą Klaipėdą kertančio dviračių tako dalis, naudojasi tūkstančiai žmonių - ir dviratininkai, ir mamos su vežimėliais, ir kiti pasivaikščioti išsiruošę žmonės, ir tie patys gimnazijos mokiniai.

Nepaisant to, prie šios perėjos greičio slopinimo kalneliai taip ir neįrengti.

Beje, šiandien Klaipėdos visuomenininkai kviečia miesto savivaldybės atstovus pasivažinėti kartu su jais dviračių takais ir pažiūrėti, kokius trūkumus reikia ištaisyti. Ar valdžia išdrįs sėsti ant dviračių ir išklausyti kritikos, kol kas neaišku.

Sidebar placeholder