Finansų ministras: išlaidavimas yra sąmoningas

Finansų ministras: išlaidavimas yra sąmoningas

Europos Komisija (EK) antradienį kritiškai įvertino priešrinkiminį 2016 metų Lietuvos biudžetą, kurio formuotojams šią savaitę kliuvo ir iš Valstybės kontrolės. Finansų ministras Rimantas Šadžius tvirtina, kad pasiekti raudonas išlaidavimo linijas jis bando sąmoningai, taip nori paskatinti vidaus vartojimą, kad kompensuotų stingstantį eksportą, rašo „Verslo žinios“.

„Visiškai sutinku su Valstybės kontrolės išvada, kad esame ant tos ribos. Tai darėme sąmoningai, kad galėtume ūkio plėtrą paskatinti iš vidaus, kai eksportas stoja. Tokiomis sąlygomis karpyti biudžeto išlaidas būtų netikslinga“, – Žinių radijui antradienio vakarą komentavo R.Šadžius.

Jis nesakė, kad nekreips dėmesio į EK išvadas, tačiau konkrečių veiksmų taip pat neįvardija. R.Šadžiaus teigimu, kitą pirmadienį EK išvadas svarstys euro (zonos finansų ministrų) grupė, tada bus pateiktas galutinis įvertinimas, kuris „mums yra svarbus“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder