"Maxima" ir toliau mažina produktų kainas

"Maxima" ir toliau mažina produktų kainas

Gegužės pabaigoje paskelbęs apie mėsos gaminių kainų mažinimą, prekybos tinklas "Maxima" ir toliau savo iniciatyva pigina kasdienio vartojimo produktus. Į kainų mažinimą įmonė jau investavo apie 2,5 mln. litų.

Nuosekliai laikantis pasirinktos būtiniausių produktų kainų mažinimo politikos, "Maxima" mažina populiariausių sulčių, vandens ir kitų gaiviųjų gėrimų kainas.

"Atsižvelgdami į pirkėjų lūkesčius, nuo šiol mažiname dalies sulčių, vandens, giros ir kitų gaiviųjų gėrimų kainas. Dabar šie gėrimai pirkėjams kainuos vidutiniškai 15 proc. pigiau", - teigia "Maxima" Maisto prekių pirkimo departamento direktorius Skirmantas Nevidomskis.

Pagal pirkėjų apklausą, kokių produktų atpiginimo jie labiausiai tikisi, "Maxima" tinkle jau sumažintos beveik 1 000 įvairiausių prekių - mėsos ir duonos gaminių, kiaušinių, miltų, aliejaus, kruopų, sauskelnių ir kitų prekių kainos. Atpigintų produktų pardavimai išaugo apie 15-20 proc.

"Atlikus apklausą paaiškėjo, kad duonos bei mėsos gaminių atpiginimo tikisi daugiau nei trečdalis apklaustųjų, todėl šių prekių kategorijų produktus piginome pirmiausia. Sulčių ir kitų gaiviųjų gėrimų kainų sumažinimo pageidauja apie 15 proc. apklaustųjų. Remiantis šiais duomenimis, nuo šiandien savo pirkėjams siūlome pigiau įsigyti beveik 100 pavadinimų gaiviųjų gėrimų", - sako S. Nevidomskis.

Sidebar placeholder