Norite tapti sėkmingais - pasitelkite sistemą

Norite tapti sėkmingais - pasitelkite sistemą

Sakoma, kad pinigai mėtosi ant žemės – tereikia juos pasiimti. Ketvirtadienį tokio požiūrio Atvirose jaunimo erdvėse mokino verslininkai Liana ir Rimantas Brazdeikiai.

Pirmas žingsnis – savęs pažinimas

R. Brazdeikis pasakojo, kad žmogus pirmiausia yra taške A, kuriame jis kažką veikia, kažkaip uždirba. Kad pasiektų tašką B, ir gyventų taip, kaip jis nori gyventi, jam reikia atsakyti į klausimus: „Jei turėčiau pakankamai pinigų, kam galėčiau padėti? Kokią mašiną vairuočiau? Kaip rūpinčiausi savo artimaisiais? Kur važiuočiau pailsėti? Kuo užsiimčiau gyvenime, jei nereikėtų dirbti?“. Atsakęs į šiuos klausimus žmogus turėtų susivokti, ko tiksliai nori iš gyvenimo, o tada pamąstyti, kaip tai pasiekti.

Ko nemoko mokykloje

„Mokykla mums suteikia bendrąsias žinias, kartais, atrodo, ir visai nereikalingas. Tačiau yra trys dalykai, kurių mokykla nemoko – emocinio IQ, finansinio IQ, tarpusavio santykių IQ“, – verslininko teigimu tai yra trys svarbiausi dalykai, kurių žmogui reikia išmokti, kad taptų sėkmingu.

„Žmonės neuždirba daug pinigų, nes galvoja, kad tai yra negerai. Jų nuomone, jei jie turėtų daugiau pinigų, jie būtų blogesni žmonės. Šitą mąstymą reikėtų pakeisti vieną iš pirmųjų – praturtėjimas tik atskleidžia, koks žmogus buvo iki tol, o ne koks yra iš tikrųjų. Kuo daugiau bus turtingų žmonių, tuo turtingesnė bus visuomenė“, – pasakojo jis ir pateikė šiek tiek pavyzdžių, – „Turiu namą. Plaunu langus. Turiu daug pinigų – nusisamdau valytoją ir jam moku pinigus. Turiu restoraną – turiu ir darbuotojus, kurie gauna atlyginimą“.

Skaičiai

Verslininkų pateikta statistika rodo: 80 procentų pasaulio žmonių dirba samdomąjį darbą ir gauna ketvirtadalį atlyginimo savo darbo vertės. 15 procentų žmonių kuria smulkų ir vidutinį verslą ir gauna 100 procentų atlygį. Tai sudaro 95 procentus pasaulio žmonių ir vos 5 procentus visų cirkuliuojančių pinigų, o likusius 95 procentus pinigų valdo tik 5 procentai gyventojų, kurių grupes sudaro stambus verslas ir žmonės investuotojai (jų pinigai jiems uždirba pinigus). Stambus verslas – sistema, pavyzdžiui, švietimo, parduotuvių kasų, elektros skaitliukų ir pan.

Nori tapti sėkmingu – pasitelk sistemą

Kad būtum sėkmingas, reikia mokėti pasitelkti sistemą. „Jeigu nori tapti gydytoju ruošdamasis savarankiškai, procesas gali trukti apie 40 metų (kol atsirinksi sau reikalingą medžiagą, ją išmoksi ir pan). Žmogus dėl to ir eina į sistemą, šiuo atveju – universitetą, kuriame per 7 metų studijas ir kelerių metų praktiką jis tampa profesionaliu gydytoju“, – pavyzdį pateikė R. Brazdeikis. Jo teigimu, savarankiškai siekdamas sėkmingo verslo žmogus gali patirti 3-4 bankrotus ir po 20 metų pasiekti sėkmę, o jei jis ateitų į sistemą, per 4-5 metus galėtų tapti finansiškai nepriklausomu.

Verslininkų sistema – kaip į ją pakliūti?

Visos paskaitos metu ramybės nedavė klausimas – kas gi toji verslininkų sistema, kuri per trumpą laiką sugeba išugdyti sėkmingus verslininkus.

„Tai beveik 50 metų gyvuojanti „InterNET-services Corporation“, į kurią gali pakliūti, jei tik turi noro“, – paslaptingai kalbėjo R. Brazdeikis, tik dar labiau padidindamas smalsumą.

„Mokiniui pasiruošus, mokytojas pasirodo“, – kalbėjo verlininkai, tikinantys, kad ieškantys – visuomet randa. Šiuo atveju paskaitos dalyviams yra kiek lengviau – verslininkai pakonsultuos jiems rūpimais klausimais asmeniškai, tereikėjo palikti savo kontaktus.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder