Pasaulinėje lyderystės konferencijoje tobulėjimo ieško ir žinomi verslininkai

Pasaulinėje lyderystės konferencijoje tobulėjimo ieško ir žinomi verslininkai

Trečius metus Lietuvoje rengiama Pasaulinė lyderystės konferencija, kuri organizuojama net 350-tyje pasaulio miestų,šiemet bus pasiekiama ne tik Klaipėdos, bet ir Vilniaus auditorijai. Renginio tikslu organizatoriai įvardina lyderių ugdymą visame pasaulyje, o jo metu skambantys pasaulio autoritetų pasisakymai apie nesavanaudišką lyderystę keičia dalyvių gyvenimus. Apie tai liudija ir ankstesnėse konferencijose dalyvavę žinomi verslininkai ir didelių kompanijų vadovai.

Šiemet konferencija Klaipėdoje, LCC tarptautiniame universitete, vyks lapkričio 16-17 d.d., o Vilniuje, „Forum Palace“ arenoje, – 23-24 d.d..Uostamiestyje vyksiančioje konferencijoje jau antrą kartą drauge su kolegomis dalyvaus ir medicinos centro „Lorna“ įkūrėja, savininkė ir vadovė, filantropė Loreta Bosienė.

Anot jos, pernykštis renginys atmintyje įstrigo ilgam. „Realiai, suprantama kalba, su pavyzdžiais pasaulinio garso lektoriai pasakoja apie tai, kaip abejingumas, savanaudiškumas, tuštybė ir atjautos stoka gali sugriauti ne tik paties žmogaus, bet ir aplinkinių gyvenimus. Šiuolaikiniame pasaulyje vietos dvasiniams dalykams beveik neliko – žmonės žiūri naudos sau, kolektyvuose jaučiamas susvetimėjimas, nepastebime aplinkinių ir jų problemų. Ir visiškai be reikalo. Konferencijoje pateikiami pavyzdžiai, kaip liūdnai tai gali baigtis“, - įspūdžiais dalijasi L. Bosienė.

Verslininkės manymu, Pasaulinė lyderystės konferencija ypač aktuali jaunimui, nes jaunam žmogui reikia duoti žinių, o tik tada tikėtis, kad jis keisis ir tobulės. L.Bosienė sako, kad analogiškos informacijos galima ieškoti ir patiems, interneto platybėse, tačiau neįsivaizduoja patogesnio būdo žinioms gauti nei dviejų dienų konferencija.

„Šiemet atsivedu kolegų – net septynis žmones. Jeigu nebus išvažiavę, būtinai prisijungs ir vaikai. Nekantrauju išgirsti šių metų pranešimus“, - konferencijos laukia L.Bosienė.

Asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ prezidentas, konsultacinės darbų saugos kompanijos „Sabelija“ vadovas Tadas Šatkauskas Pasaulinę lyderystės konferenciją gyrė už tai, kad ji lyderiuose ir vadovuose skatina pagrindines moralines vertybes, o ne moko darbo metodikos ypatumų, kaip daroma įprastuose seminaruose ir mokymuose.

„Juk be vertybių jokios metodikos ir strategijos nepadės, - įsitikinęs jis. – Be to, mane džiugina tai, kad konferencija vyksta visame pasaulyje, joje sudalyvauja tūkstančiai vadovų, o tai reiškia, kad skirtinguose pasaulio kampeliuose vadovai pradeda kalbėti ta pačia kalba ir įgyja panašios dvasinės patirties.“

T.Šatkauskas dalyvavo pernai LCC tarptautiniame universitete vykusioje konferencijoje, o šiemet joje ketina dalyvauti ne tik jis, bet ir visi aukščiausio rango UAB „Sabelija“ vadovai, nes, anot jo, tokia konferencija – puikus profesinio tobulėjimo būdas.

„Smagu, kad prie vieno stalo vyksta skirtingiems veiklos sektoriams priklausančių vadovų diskusijos. Tai yra puiki proga susitikti verslininkams, dvasininkams, visuomeninių organizacijų atstovams. Pastarieji ne visada turi didelius biudžetus mokymams, bet Pasaulinės lyderystės konferencijos mokestis yra labai adekvatus ir prieinamas ne tik verslo organizacijoms“, - apie renginio svarbą kalbėjo verslininkas ir uostamiesčio visuomenininkas.

Lietuvoje konferenciją rengia kelios visuomeninės organizacijos: tarptautinė asociacija „Willow Creek“, Klaipėdoje įsikūrę LCC tarptautinis universitetas ir Miesto bažnyčia bei Vilniuje esantis Gerosios Naujienos centras. 1995-aisiais startavusi Pasaulinė lyderystės konferencija, kurioje anuomet dalyvavo apie 2200 vadovų iš 300 bažnyčių, šiomis dienomis išaugusi iki 120 tūkstančių dalyvių 90-tyje pasaulio valstybių. Kasmet ši konferencija vyksta Čikagoje, JAV, kur pranešimus skaito pasaulinio garso vadovai. Vėliau pranešėjų kalbos transliuojamos visame pasaulyje, kur, kaip ir Lietuvoje, konferencija vyksta DVD formatu, kai pranešėjų kalbos įgarsinamos vietos kalba ir rodomos dideliuose ekranuose. Čia pat vyksta pranešimų aptarimas, diskusijos su kitais konferencijos dalyviais, skamba padrąsinimo žodžiai ir malda.

Konferencijos pranešimus kasmet ruošia ryškiausi šių dienų pasaulio lyderiai – bažnyčių vadovai, politikai, verslo įkūrėjai, pramogų pasaulio žvaigždės, t.t.. Šiemet dvi dienas vyksiančiose konferencijose susirinkusieji išgirs buvusios JAV valstybės sekretorės Kondolizos Rais, bažnyčios „Willow Creek“ įkūrėjo ir pastoriaus Bilo Haibelso, rašytojos, Harvardo universiteto Derybų programos bendrasteigėjo Viljamo Ario ir kitų garsių veikėjų kalbas. Daugiau informacijos apie konferenciją bei pranešėjus galima rasti konferencijos internetinėje svetainėje www.lyderiams.lt.

Pasak renginio iniciatorių, Pasaulinė lyderystės konferencija nėra tik atsitiktinis žmonių susibūrimas. „Tikime nesavanaudiška lyderyste ir tuo, kad mūsų visuomenei reikalingi sąžiningi lyderiai. Susirinkę kartu ir klausydamiesi neeilinių pranešėjų padrąsinančių kalbų galime drauge augti ir keisti aplink esantį pasaulį“, - apie konferencijos tikslą kalba jos organizatoriai.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder