JAV planuoja įrengti nemokamą bevielio interneto ryšio tinklą visoje šalyje

JAV planuoja įrengti nemokamą bevielio interneto ryšio tinklą visoje šalyje

Federalinė JAV vyriausybė planuoja įrengti nemokamą bevielio interneto ryšio tinklą, kuriuo taip pat bus galima nemokamai skambinti visoje šalyje, praneša laikraštis "The Washington Post".

"Įprastiems interneto vartotojams toks tinklas galėtų visiškai atstoti telefono operatorių paslaugas. Masiškai įrengiama nemokama paslauga vartotojui darys didžiulę įtaką", - kalbėjo analitikas Džefris Silva (Jeffrey Silva).

Pažymima, kad naujasis bevielio ryšio tinklas bus keliskart galingesnis nei dabartinis, todėl galės aprėpti didesnę erdvę ir įveikti tokias kliūtis kaip kalnai ar storos sienos.

Įmonės "Google" ir "Microsoft" teigia, kad tai sukels naujų technologijų bumą, o JAV nuo to tik laimės.

"Nemokama paslauga padės plėsti laisvąją rinką, vystys ateities technologijas ir suteiks vartotojams daugybę pelningų pasiūlymų", - teigė Federalinės komunikacijų komisijos pirmininkas Julius Genačiovskis (Julius Genachowski).

"Forbes" teigia, kad tokia naujovė tradiciniams operatoriams atims bet kokią galimybę išlikti. Didžiausi JAV operatoriai "AT and T" ir "T-Mobile" jau prarado šimtus milijonų po tokių duomenų keitimosi paslaugų kaip "WhatsApp", "Pinger" ir "GroupMe" sukūrimo.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder