Eugenijus Gentvilas trumpam tapo gidu

Eugenijus Gentvilas trumpam tapo gidu

Pirmadienio rytą surengta pirmoji šiemet nemokama pažintinė ekskursija "Susipažinkime su Klaipėdos uostu".

Tokios ekskursijos organizuojamos jau trečius metus. Šio ryto kelionė - pirmoji šiemet. Keleiviai plukdomi pramoginiu laivu "Venus S".

Jos dalyviai iš Kruizinių laivų terminalo buvo plukdomi po uosto akvatoriją.

10 val. prasidėjusi kelionė užtruko apie valandą, jos metu laivas plaukiojo palei uosto teritorijoje veikiančių įmonių krantines iki pat uosto vartų.

Ekskursijos metu pasakojama apie uosto veiklą, pateikiama įdomios statistikos ir faktų. Laive gidu dirbo ir pats Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Eugenijus Gentvilas.

Išvyką pagyvino viktorina, kurios metu keleiviai pasitikrino ką tik įgytas žinias bei laimėjo suvenyrų.

Tam, kad kelionė ir išklausytas pažintinis uosto kursas neliktų vien tik atsiminimuose, kiekvienas plaukęs laivu gavo Klaipėdos uosto žinovo diplomą, kuris bus įteiktas visiems ekskursijos dalyviai.

Visi kalbintieji keleiviai džiaugėsi ekskursija, teigė, kad ji buvo labai naudinga ir įdomi. Kai kurie sakė, jog norėtų paplaukioti ir po pietinę uosto dalį, nes šiuo metu yra supažindinama tik su šiaurine. Klaipėdietė Rūta, plaukianti į pažintinę kelionę jau ne pirmą kartą, teigė, kad kiekvieną kartą būna labai įdomu, o šiais metais patiko tai, kad laivas, kuriuo plukdoma yra didesnis. Patiko jai ir gidas E. Gentvilas.

"Man visada patiko dėstytojo darbas, tai ir čia smagu prieš auditoriją pašnekėti", - teigė buvęs miesto meras.

E. Gentvilas neatmetė galimybės, jog ekskursijas ves ir ateityje.

Anot jo, tokių ekskursijų organizavimo tikslas - supažindinti žmones su uostu, suteikti jiems daugiau žinių, nes Lietuva yra jūrinė valstybė. Beje, tikimasi, kad tokiomis akcijomis pavyks pritraukti ne tik klaipėdiečius, bet ir žmones iš kitų Lietuvos regionų.

Šiais metais akcijos "Susipažinkime su Klaipėdos uostu" vyks nuo liepos 19 iki rugpjūčio 23 dienos, pirmadieniais ir trečiadieniais, tris kartus per dieną. Visi, norintys dalyvauti jose, gali užsiregistruoti telefonu 499 793.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder