Iš arčiau su uostu susipažino tūkstančiai žmonių

Iš arčiau su uostu susipažino tūkstančiai žmonių

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija baigia šį sezoną organizuotas iškylas laivu po uosto akvatoriją. Pažintinės ekskursijos Kuršių mariose vyko nuo gegužės 20-osios iki rugsėjo 2 dienos.

„Esame atviri ir siekiame, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie Klaipėdos uostą, jame vykdomą veiklą, reikšmę miestui, regionui ir valstybei, o taip pat tiesiogiai iš mūsų išgirstų apie uosto plėtros galimybes. Nemokamos ekskursijos laivu – ilgametė ir sėkmingai prigijusi tradicija. Tai viena iš formų, leidžianti plačiajai visuomenei su Klaipėdos uostu susipažinti iš arčiau. Džiaugiamės, kad šias ekskursijas rinkosi ne tik klaipėdiečiai, bet pamatyti ir sužinoti apie mūsų uostą atvyko grupės žmonių iš įvairių Lietuvos miestų“, - sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai kiekvieną penktadienį galėjo nemokamai mėgautis valandos trukmės iškyla pramoginiu laivu „Venus S“, kuris vienu kartu talpino 200 keleivių. Šią vasarą surengta trisdešimt ekskursijų, kuriose dalyvavo daugiau kaip 5 000 su uostu susipažinti panorusių žmonių. Pažintinės iškylos po uostą pramoginiu laivu organizuotos jau devintus metus iš eilės. Iš viso šiose ekskursijose dalyvavo daugiau kaip 40 tūkstančių žmonių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder