Ar tikrai Klaipėdos miesto ateitis - plaukiojantys pastatai?

Ar tikrai Klaipėdos miesto ateitis - plaukiojantys pastatai?

Naujame „Savaitės ekspreso“ savaitraščio numeryje kartu pafantazuosime: ar tikrai Klaipėdos miesto ateitis - plaukiojantys pastatai?

Kuršių mariose plaukiojantis kruizinių laivų terminalo pastatas, kurį prireikus būtų galima išplukdyti ir į kitą valstybę. Tokią Klaipėdos ateities viziją mato Vilniaus Gedimino technikos universitete baigiamąjį architektūros magistro darbą parengusi Gabrielė Strazdaitė.

Beje, ši idėja labai žavi ir terminalo operatorių, ir uostamiesčio architektus. Kas žino, gal iš tiesų visai netolimoje ateityje G. Strazdaitės siūlomos idėjos bus nesunkiai įgyvendinamos? Ir gal jau pats metas pradėti galvoti apie tai, kad Klaipėdoje turėtų būti pastatytas šiuolaikiškas kruizinių laivų terminalo pastatas?

Juolab kad keliaujančių turistų skaičiai per Klaipėdos uostą kasmet didėja.

Kasmet architektūros studentai parengia daugybę projektų Klaipėdos architektūros tema.

Projektų būna labai įdomių, gaila, jog jie nugula archyvuose.

Visą straipsnį rasite naujame „Savaitės ekspreso“ savaitraščio numeryje

Jame taip pat sužinosite, kuo vaikystėje svajojo tapti daugkartinė Europos suaugusiųjų karatė kiokušin čempionų nugalėtoja, prizininkė Diana Mačiūtė ir kokiai kovai ruošiasi pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas.

Rasite ne vieno žinomo klaipėdiečio įžvalgą, ką reikėtų daryti, kad Klaipėdos senamiestyje atgimtų pastatai „vaiduokliai“.

Specialiame priede „Kultūros uostas“ - įdomus pasakojimas apie neseniai Klaipėdoje pradėjusias veikti Gluosnių kūrybines dirbtuves. Priede tradiciškai rasite ir senųjų Klaipėdos kapinių istorijas, ir skaitytojų pamėgtų žurnalistės Gražinos Juodytės „Akvarelių“ naują pasakojimą.

Besidomintiems istorija - išskirtiniai specialaus priedo „Mažoji Lietuva“ pasakojimai. Vienas jų - apie lietuvininkių nešiotus delmonus.

Taip pat galėsite pasinerti į užburiantį klaipėdietės Eglės Vaupšaitės pasakojimą apie Balio salą.

Savaitraštyje rasite dar daugiau įdomių straipsnių istorinėmis, psichologinėmis, pramoginėmis temomis.

Kartu su savaitraščiu gausite ir specialų priedą „TV publika“ su TV programa visai savaitei.

Naujo savaitraščio „Savaitės ekspresas“ ieškokite visose spaudos platinimo vietose visą savaitę - nuo šeštadienio iki penktadienio.


Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder