Artūras Šulcas: "Ateinu dirbti juodo darbo"

Artūras Šulcas: "Ateinu dirbti juodo darbo"

Nuo vakar Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko patarėju oficialiai dirbti pradėjo buvęs vicemeras Artūras Šulcas. Jis sako, kad nebėra politikas, bet kadangi jo paslaugų prireikė šiuo sunkiu laikotarpiu, nusprendė atsisakyti turėtų pareigų privačiame versle ir imtis šio darbo.

Mero patarėjas dirba ne visuomeniniais pagrindais, t. y. mokamas darbas. Šiuo metu, kaip ir daugelis klaipėdiečių, A. Šulcas dirba iš namų. Iki jam pradedant eiti tokias pareigas, buvo du laisvi mero patarėjo etatai laukiant, kol įvyks Savivaldybės administracijos reforma.

Pasak A. Šulco, šiuo metu situacija yra tokia pati kaip ir 1990-aisiais, tik priešas yra nematomas. "Jeigu tave Tėvynė šaukia, reikia eiti. Žinoma, privačioje bendrovėje, kur aš dirbau iki šiol, buvo kur kas lengviau, paprasčiau ir suprantamiau. Ir dvasios komfortas, be abejo, buvo didesnis - mažiau įtampos ir viskas gerokai aiškiau. O dabar labai daug visko ir iš karto, reikia spręsti čia ir dabar", - sakė jis.

Dirbti A. Šulcas puse kojos pradėjo jau trečiadienį. Anot jo, tokia situacija dabar, kad nėra kada laukti. Labai daug žmonių stengiasi padėti, visi daro tai, kas ką gali.

"Aš nebesu politikas, man nebereikia politinės raiškos, nebeplanuoju jokios politinės ateities. Ateinu dirbti juodo darbo. Darysiu visus darbus, kuriems man meras suteiks įgaliojimus, nežiūrėsiu, ar tai yra mano pareigų aprašyme, ar ne", - sakė A. Šulcas.

Vitas VASILIAUSKAS, Lietuvos banko valdybos pirmininkas
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder