Buvusio komisariato perėmimas įgauna pagreitį
Buvusio komisariato perėmimas įgauna pagreitį

Iki šiol buvusi tik teorinė galimybė uostamiesčio menininkams įsikurti buvusiose policijos komisariato patalpose pamažu įgauna realesnes formas. Turto bankas nutraukė šio pastato pardavimo aukcioną.

Uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas socialinėje paskyroje pasidalijo premjero Sauliaus Skvernelio raštu, adresuotu kelioms ministerijoms bei Turto bankui, kuriame prašoma atidėti numatytus sprendimus dėl policijos pastato. "Apie rezultatus prašau informuoti savivaldybės merą ir mane. Jei reikia, pateikite atitinkamų Vyriausybės sprendimų projektus", - cituojamas premjeras.

Idėją pritaikyti buvusį policijos pastatą kultūros reikmėms pasiūlė patys uostamiesčio menininkai, tačiau iki šiol šį objektą Turto bankas vis dar bandė parduoti.

"Todėl ir prašiau premjero, kad būtų pagreitintas procesas. Juolab kad tai būtų galimybė Turto bankui ir Vyriausybei nušauti du zuikius ir atsikratyti galvos skausmo, nes pastatą reikia prižiūrėti ir saugoti. Tuo pačiu būtų tinkamai sureaguota į Klaipėdos bendruomenės lūkesčius. Smagu, kad premjeras sureagavo operatyviai", - "Vakarų ekspresui" sakė V. Grubliauskas.

Kad buvęs policijos komisaro pastatas nebeparduodamas, pastebėjo ir "Vakarų ekspreso" skaitytojai. "Keista, nes tomis dienomis būsimi pirkėjai jau buvo pervedę garantinius įnašus. Ar kažkas suinteresuotas, jog pastatas būtų nenupirktas, ar nori jį tiesiog kažkam padovanoti veltui?" - stebėjosi laišką atsiuntusi skaitytoja.

Turto banko atstovė viešiesiems ryšiams Aušra Pocienė patvirtino, kad aukcionas buvo nutrauktas šių metų lapkričio 17 dieną Turto banko generalinio direktoriaus įsakymu. Įvardyti ir tokio sprendimo motyvai: Klaipėdos mero kreipimasis, miesto Tarybos sprendimas perimti ir įveiklinti šį nekilnojamojo turto objektą bei minėtas S. Skvernelio raštas.

"Jei potencialūs pirkėjai jau yra pervedę garantinius įnašus, Turto bankas juos grąžins", - patikino A. Pocienė.

Ji priminė, kad buvusio policijos komisariato pastatų kompleksas pradėtas pardavinėti prieš dvejus metus, potencialūs investuotojai domėjosi projekto plėtros galimybėmis, tačiau pirkėjo šis objektas kol kas nesulaukė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder