Jubiliejaus proga atidengtas ženklas
Jubiliejaus proga atidengtas ženklas

100 metų prekybos rūmų veiklos Klaipėdos krašte jubiliejų švenčiantys Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai antradienį prie Žvejo skulptūros atidengė informacinį ženklą.

Informacinį ženklą puošia užrašas "Šioje vietoje nuo 1919 m. veikė Klaipėdos krašto prekybos rūmai (Handelskammer Memel)". Ant ženklo yra ir QR kodas, kuris nukreipia į interneto svetainę.

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vladas Pleskovas džiaugėsi, kad ženklas atidengtas simbolinėje vietoje.

"Pamenu, kad čia dar buvo rūmų griuvėsių, o viduryje kiemo - fontanas. Jis dar funkcionavo. Ši vieta - simbolinė. Labai gaila, kad neturime nei rūmų, nei patalpų. Bet gyvenimas eina į priekį, jie gyvuoja.

Kuo toliau, tuo bus geriau - sėkmingai atstovausime versląui ir rasime bendrą kalbą su valstybinėmis institucijomis bei kolegomis iš užsienio", - sakė V. Pleskovas, pridėjęs, kad pasaulyje yra maždaug 13 tūkstančių rūmų.

Antradienio vakarą Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai savo narius ir partnerius kvietė į šventinį renginį Klaipėdos dramos teatre.

Jo metu buvo įteikti svarbiausi Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimai - sidabro "Darbo žvaigždės" bei Padėkos ženklai.

Sidebar placeholder