Klaipėdos liberalai pristatė savo kandidatus į Seimą

Klaipėdos liberalai pristatė savo kandidatus į Seimą

Pirmadienį Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Klaipėdos skyriaus rengtoje diskusijoje pristatyti liberalų kandidatai į Seimą. Renginyje dalyvavę sveikatos, verslo, aplinkosaugos bei švietimo sričių specialistai ne tik padėjo geriau suprasti klaipėdiečių viziją, bet ir davė oficialų startą Liberalų sąjūdžio Klaipėdos skyriaus rinkiminei kampanijai.

Šiais metais Klaipėdoje kandidatuoja Seimo nariai Simonas Gentvilas (Pajūrio apygarda) ir Gintaras Vaičekauskas (Baltijos apygarda), Klaipėdos miesto tarybos nariai Edmundas Kvederis (Marių apygarda) ir Saulius Budinas (Danės apygarda).

„Liberalų principą galima suformuluoti taip: netrukdyti ir pasitikėti tais, kam sekasi gerai, padėti tiems, ką karantinas pristabdė ir suteikti galimybes atsitiesti tiems, kurie labiausiai nukentėjo. Akcentuojame savarankiškai dirbančius, kuriančius žmones, kuriems valstybė turi sudaryti galimybes veikti. Būtina stipri sveikatos apsaugos sistema, orientuota į prevenciją. Švietimą, ugdantį laisvei pasirengusį žmogų. Be abejo – aplinkosaugą, kuri čia, Klaipėdoje ypač svarbi. Mūsų tikslas yra žalia Lietuva ir gamtai draugiška ekonomika. Taip pat manome, kad apgintos žmogaus teisės yra saugios valstybės pagrindas ir garantas“, - pabrėžia Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė.

Sidebar placeholder