"Klaipėdos Smeltės" triukšmas erzina žmones

"Klaipėdos Smeltės" triukšmas erzina žmones

Sulupės seniūnaitijos seniūnaičio Sauliaus Liekio iniciatyva apsilankyti bendrovės "Klaipėdos Smeltė" teritorijoje pasinaudoję klaipėdiečiai nepraleido progos tiesiai į akis įmonės vadovui išsakyti priekaištus dėl juos varginančio triukšmo.

Anot netoli įmonės gyvenančių klaipėdiečių, iš įmonės terminalo sklindantis triukšmas iki šiol neleidžia padoriai išsimiegoti.

"Dabar buvusioje "Progreso" teritorijoje kraunate konteinerius. Vasarą naktį kas kelias valandas po 20 minučių kyla toks garsas, kad pakelia visus gyventojus. Pamiegi valandą ir vėl tas pats kartojasi", - pyko vienas iš gyventojų.

"Klaipėdos Smeltės" vadovas Rimantas Juška aiškino, jog konteinerius pakeliantys ir vežantys specialūs vilkikai važiuodami atgal skleidžia šaižų įspėjamąjį garsą, kad koks darbuotojas nepakliūtų po ratais. Nors garsas buvo pakeistas į ramesnį ir nesklindantį taip toli, gyventojai vis tiek jį girdi.

"Galbūt ateityje, tikiuosi, jei viena geležinkelio atšaka bus nuvesta iki "Progreso" teritorijos, pastatysime ožinį kraną ir krautuvas nebeskleis to garso. Bet šiuo metu ekonomiškai mums neapsimoka jo statyti", - vilties garso varginamiems gyventojams nesuteikė terminalo generalinis direktorius.

Gyventojai R. Juškai priminė ir Kalnupės gatve važinėjančių sunkvežimių skleidžiamą garsą. Nors situacija šiek tiek pagerėjo konteinerių terminalą ir buvusią "Progreso" teritoriją sujungus viaduku, tačiau bėda esą vis tiek išlieka.

R. Juška dėl tokios situacijos strėles kreipė į Savivaldybę - esą sunkvežimių srautą būtų galima nukreipti Nemuno gatve, tačiau iki šiol neišsprendžiamas klausimas dėl Nemuno g. 113 ir 133 namų gyventojų iškeldinimo.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder