Kratosi minties įrengti LED apšvietimą Vingio aikštėje

Kratosi minties įrengti LED apšvietimą Vingio aikštėje

Vingio gatvės aikštės ir jos prieigų bei pasažo atnaujinimo techninio projekto patvirtinimui pabaigos nematyti. Klaipėdos savivaldybė toliau neapsisprendžia, kokios naujovės turėtų būti įdiegtos daugiau nei milijoną eurų kainuosiančiame projekte.

Kaip jau anksčiau rašė "Vakarų ekspresas", daug diskusijų sukėlė "Projektai ir Co" projektuotojų pasiūlymas visą aikštę apšviesti LED šviestuvų juostomis, įmontuotomis į grindinį.

Pastarajame Savivaldybės atstovų ir projektuotojų susitikime buvo nuspręsta tokių šviestuvų atsisakyti, tad visą aikštę planuojama apšviesti tradiciniais grakštesnių formų šviestuvais.

Diskusijų sukėlė ir stogo dangos, po kuria jau daug metų kasdien veikia nedidelis turgelis, atnaujinimas. Projektuotojai pasiūlė permatomą stogą dengti ant stovinčių gelžbetoninių kostrukcijų. Kitas pasiūlymas buvo tas konstrukcijas demontuoti ir pastatyti grakštesnes metalo kolonas. Savivaldybės atstovai pasirinko antrąjį variantą, kuris miestui kainuos 60 tūkst. eurų brangiau.

Jau anksčiau "Vakarų ekspresas" rašė, jog atsisakyta minties įrengti stoginius dviračių stovus. Alėjoje prekeiviams po stikliniu stogu bus įrengti stacionarūs prekystaliai. Bus pastatytas ir stacionarus viešasis tualetas.

Atnaujintoje aikštėje planuojama įrengti vaikų žaidimo aikštelę, betoninius suoliukus ir šiukšlių dėžes, lauko laikrodį. Džiuginti akį turėtų ir atnaujinti želdynai.

Kaip "Vakarų ekspresui" sakė savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė, darbai Vingio gatvės aikštėje bus pradėti ne anksčiau nei kitų metų pavasarį. Vingio gatvės aikštės ir jos prieigų bei pasažo atnaujinimas kainuos daugiau nei milijoną eurų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder