Mero patarėjas Artūras Šulcas grįžta į privatų verslą

Mero patarėjas Artūras Šulcas grįžta į privatų verslą

Nuo rugpjūčio 17 d. atostogauti pradėjęs Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko patarėjas Artūras Šulcas į meriją nebegrįš. Nuo rusėjo 1 d. jis jau dirbs kitame darbe. Tiek meras, tiek jis - abu tvirtina, kad jokio kriminalo čia nėra. Tiesiog padarytas darbas, dėl kurio buvo susitarta, ir viskas.

"Išeinu todėl, kad buvau kviestas tik trumpam laikotarpiui. Turėjau padėti sutvarkyti komunikacijos ryšius tarp Danės g. 17 ir Liepų g. 11, t. y. tarp Savivaldybės ir merijos, Savivaldybės įmonių, įstaigų ir programos "Klaipėda 2030" partnerių. Mano užduotis buvo padėti komunikacijos pagrindus. Be to, atsižvelgiant į tai, kad įvyko Savivaldybės administracijos reforma ir keitėsi daug dalykų, reikėjo sudėlioti tam tikrus bendradarbiavimo pagrindus", - vakar sakė A. Šulcas.

Buvęs mero patarėjas tikina, kad tuos darbus, kurie jam buvo duoti, jis padarė. A. Šulcas džiaugiasi, kad šiuo metu Savivaldybės žmonėms pateikiamos informacijos padvigubėjo ar net patrigubėjo.

Pasak jo, jis dar viena akimi prižiūrėjo programos "Klaipėda 2030" partnerių santykius. Šioje srityje irgi jau viskas sustyguota.

"Kaip ir viską padariau, nebeturiu ką veikti. Žinoma, darbų ten dar yra labai daug. Vidinių dalykų nekomentuosiu, nes nesu toks jaunas, kad spjaučiau į šulinį, kurio vandenį gėriau. Jokios sutarties, kiek aš dirbsiu tą darbą, nebuvo. Mero patarėjas yra politinio pasitikėjimo pareigūnas, kuris gali būti atleistas bet kurią akimirką be jokių motyvų. Mes žodžiu susitarėme, kad dirbsiu du tris mėnesius. Dirbau karantino laikotarpiu, džiaugiuosi, kad pavyko padaryti posėdžius atvirus ir visiems prieinamus", - aiškino "be penkių minučių" buvęs mero patarėjas.

A. Šulcas tvirtina, kad jam netinka valdiškas darbas, kurį jis dirbo daug metų, kad reikia laisvės, todėl jis nori padirbėti privačiame versle. Ta įmonė, kurioje dirbo prieš sutikdamas tapti mero patarėju, jo laukia.

"Balandžio pradžioje po reformos pradėjo veikti nauja Savivaldybės struktūra. Buvo kilę labai daug iššūkių, reikėjo tarpinstitucinio derinimo, derinimo tarp administracijos ir Savivaldybės pavaldumo įmonių. Tuo metu reikėjo žmogaus, kuris žinotų struktūrą, suvoktų procesus, turėtų tokių reikalų patirties. Su Artūru buvome sutarę, kad visą struktūrą reikėtų sudėlioti per tris mėnesius. Užduotis jis įvykdė, tik ne per tris, o per penkis mėnesius. Mes nesusipykome, tiesiog misija atlikta. Jokio kriminalo čia tikrai nėra", - aiškino V. Grubliauskas.

Meras gali turėti tris patarėjus. Natalija Sadovskaja kaip dirbo, taip tebedirba, o rugsėjį bus laisvos dvi mero patarėjų vietos. Kam siūlys jas užimti, meras neišdavė, sakydamas, kad rugsėjį bus imamasi vykdyti atrankos procesą - bus suformuotos užduotys ir pasirinkti žmonės.

Iki šiol trečio mero patarėjo pareigų taip niekas ir nėjo. V. Grubliauskas sako, kad taupyta koronaviruso pandemijos metu, nepriimtas į darbą naujas žmogus, nors ir buvo labai reikalingas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder