Nemokami mokymai Klaipėdos ir Neringos gyventojams

Nemokami mokymai Klaipėdos ir Neringos gyventojams

Europos sertifikuota psichologė klinikinėje ir sveikatos srityje, Lietuvos psichologų sąjungos prezidentė, Kupiškio savižudybių prevencijos iniciatyvos koordinatorė - Valija Šap ir Europos sertifikuota psichologė klinikinėje ir sveikatos srityje, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) profesorė - dr. Nida Žemaitienė sugrįžta į Klaipėdą su mokymų programa „Stresas, psichologinis skausmas ir savižala“.

Tai unikali 8 ak. val. mokymų programa, kurios metu:

• Praturtinsite savo žinias streso, psichologinio skausmo samprata, gausite žinių apie fiziologinius ir psichologinius streso požymius;

• Susipažinsite su savižalos problema ir samprata;

• Tobulinsite emocinės paramos ir pagalbos teikimo psichologinį skausmą išgyvenančiam ar save žalojančiam asmeniui įgūdžius;

• Susipažinsite su savižudybės grėsme pasižyminčio kliento priežiūra ir saugumo užtikrinimo galimybėmis.

GRUODŽIO 10 D. 9 VAL. – NERINGA (Neringos gimnazija)

GRUODŽIO 11 ir 12 D. 9 VAL. – KLAIPĖDA (Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras)

IŠDRĮSKIME KALBĖTIS SU ŽMONĖMIS IR IŠGIRSTI JŲ ATSAKYMUS!

Mokymų pažymėjimais rūpinasi - Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras.

Finansuojama iš valstybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos savivaldybių biudžetams valstybinėms visuomenės sveikatos priežiūros funkcijoms vykdyti.

*Norint užsiregistruoti nurodykite registruojamo asmens vardą, pavardę, darbovietę, pareigas joje, el.paštą ir duomenis siųskite - [email protected] -> sulaukus rašytinio patvirtinimo iš Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro registruokitės dėl mokymų pažymėjimo išdavimo www.semiplius.lt sistemoje.

Sidebar placeholder