Neveikiantys grindinio šviestuvai bus demontuoti
Neveikiantys grindinio šviestuvai bus demontuoti

Prie Tiltų g. 13-ojo namo esantys grindinio šviestuvai ne tik kad nebeatlieka savo funkcijos, bet ir tapo pavojaus zona. Pirmieji pratekančios elektros srovės sukeliamą skausmą pajuto gatve vedžiojami keturkojai.

UAB "Klaipėdos gatvių apšvietimas" direktorius Vaidas Ramanauskas teigė, kad šie gatvės grindinio šviestuvai bendrovei nepriklauso. "Jie priklauso to namo savininkui. O prijungti jie buvo nuo bendro gatvių apšvietimo. Savininkas buvo gavęs tokį leidimą. Šiandien elektra šiam grindinio šviestuvui jau yra atjungta, tačiau pats namo savininkas arba Savivaldybė turi nuspręsti, ar šviestuvai bus toliau naudojami ir remontuojami", - situaciją komentavo direktorius.

Klaipėdos miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė teigia, kad su namo savininku susisiekti pavyko tik telefonu. "Kol kas jis lyg ir neprieštarauja, kad šie grindinio šviestuvai būtų demontuoti. Tačiau pokalbio metu buvo akcentuojama, kad mums vis tiek reikės raštiško patvirtinimo", - pasakojo I. Šakalienė.

Vedėjos teigimu, jau yra gauta informacija, kad panaši situacija dėl grindinio šviestuvų yra ir kitoje šios gatvės pusėje, prie PC "Kiras" pastato.

"Kol kas vyksta nuotolinis bendravimas su Tiltų g. 13-ojo namo savininku. Kai jau gausime visus reikiamus raštus, tada žiūrėsime, kas ir ką toje vietoje turėtų padaryti", - kalbėjo pašnekovė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder