Po Seimo rinkimų keičia kryptį

Po Seimo rinkimų keičia kryptį

Su socialdemokratais į Klaipėdos miesto tarybą atėjęs Valdemaras Anužis svarsto jungtis prie Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS), o "tvarkietis" Artūras Razbadauskas, "dėl didelio užimtumo" pasitraukęs iš partijos "Tvarka ir teisingumas", žada užsiimti kita veikla. Abu vyrai tvirtina, jog jų nebetenkina susiklosčiusi politinė situacija.

Šio tūkstantmečio pradžioje liberalias pažiūras į socialdemokratų draugiją iškeitęs dabartinis Klaipėdos "Sodros" vadovas V. Anužis vakar patvirtino šiuo metu svarstantis tapti LVŽS nariu. Rugsėjo pabaigoje jis pasitraukė iš miesto Tarybos Socialdemokratų frakcijos pirmininko pareigų. Tada politikas tikino, jog jo netenkina partijos viduje vykstantys procesai.

"Aš iš Socialdemokratų partijos mandagiai pasitraukiau dar prieš rinkimus. Svarstau jungtis prie valstiečių ir žaliųjų, nes jie savo programoje sveikatos srityje šneka apie tą patį, ką aš visada ir pats šnekėjau. Turėjau galimybę bendrauti tiek su Dainiumi Kepeniu, tiek su kitais politikais - jie daro ir kalba tą patį, ką ir aš: reikia skirti didžiulį dėmesį prevencijai", - aiškino V. Anužis.

Anot jo, dabar matomą socdemų susiskaldymą ir net griuvimą buvo galima nujausti seniai, o partijos viršenybė esą buvo tarsi grupuotė, tad jis gerai nesijautė. V. Anužis Socialdemokratų partijoje išbuvo 14 metų.

Po Seimo rinkimų rimtą žingsnį žengė ir Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas, Klaipėdos jūrininkų ligoninės Chirurgijos klinikos vedėjas prof. A. Razbadauskas. Partiją "Tvarka ir teisingumas" palikęs vyras tikina, jog kol kas prie nieko nežada jungtis ir bus nepartinis.

"Lėmė daugiau asmeninės priežastys. Esu išrinktas Lietuvos chirurgų asociacijos vadovu ateinantiems 3 metams ir turiu daug darbo, o esant partijoje irgi reikia dirbti. Be to, iš pirmininko pareigų atsistatydino prezidentas Rolandas Paksas, su kuriuo aš atėjau į partiją. Aš jį palaikiau. Įtakos mano sprendimui turėjo ir balsų pirkimo skandalas, partijai ir partijos pirmajam pavaduotojui pareikšti įtarimai. Man skaidrumo klausimas yra labai svarbus", - vardijo A. Razbadauskas.

"Vakarų ekspresą" vakar pasiekė ir gandai, kad prie LŽVS šliejasi dar vienas miesto Tarybos narys, socialdemokratas Klaipėdos jūrininkų ligoninės vadovas Jonas Sąlyga. Tačiau jis suskubo tai paneigti.

"Ne, tikrai ne. Esu ir būsiu Socialdemokratų partijos narys. Apie šitą net negalvojau, jokių pasiūlymų nesu gavęs ir net nenoriu jų sulaukti", - tvirtino J. Sąlyga.

Sidebar placeholder