Postų dėlionė Savivaldybėje jau baigta

Postų dėlionė Savivaldybėje jau baigta

Vakar paaiškėjo siūlymai, kas artimiausius ketverius metus turėtų užimti svarbiausius Klaipėdos savivaldybės politinio pasitikėjimo postus.

Meras Vytautas Grubliauskas "Vakarų ekspresui" patvirtino, jog tiek frakcija, tiek koalicija vieningai sutarė, kad į Savivaldybės administracijos direktoriaus postą bus siūlomas dabartinis valstybės įmonės "Regitra" Klaipėdos filialo vadovas Saulius Budinas, o pavaduotojais - ir dabar šias pozicijas einantys liberalė Alina Velykienė bei Rusų aljanso atstovas Aleksandras Michailovas.

Anksčiau administracijai vadovavusi liberalė Judita Simonavičiūtė bei vicemeras Artūras Šulcas taip pat neliks be postų: jie siūlomi į vicemerus.

"Vakar kandidatai mano teikimu buvo pristatyti liberalų frakcijai. Vyko dalykiška ir konstruktyvi, gal kiek karštoka diskusija, tačiau kalba ėjo apie ilgalaikius sprendimus, todėl džiaugiuosi frakcijos brandumu, ji bendru sutarimu pritarė mano siūlymams", - vakar aiškino V. Grubliauskas.

Beje, į Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas pretendavo ir liberalas Simonas Gentvilas, tačiau motyvuodamas tuo, kad jis planuoja dalyvauti kitąmet vyksiančiuose Seimo rinkimuose, savo kandidatūrą atsiėmė.

Skaičiuojama, kad šią kadenciją miesto daugumą sudarys net 23 Tarybos nariai - 12 liberalų, 3 socialdemokratai ir po du visuomeninio komiteto "Klaipėda" bei "tvarkiečių" narius.

Beje, neoficialiomis žiniomis, komiteto "Klaipėda" nariai planuoja jungtis prie socialdemokratų frakcijos.

V. Grubliauskas džiaugėsi, jog formuojama koalicija - rimta ne tik skaičiumi, bet ir ryžtu.

"Formuosime bendrą politinę programą, todėl džiugu, kad partneriams ne postai ir pareigos svarbiausia, o tai, kad laikosi savo principinių nuostatų", - tikino miestui antrą kadenciją vadovausiantis V. Grubliauskas.

Naujai išrinkta Taryba į pirmąjį posėdį rinksis už savaitės, balandžio 16 dieną, tuomet ir paaiškės, ar Tarybos nariai vieningai pritars siūlomoms kandidatūroms.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder