Prezidento Nausėdos tėvas atsidūrė ligoninėje

Prezidento Nausėdos tėvas atsidūrė ligoninėje

Prezidento Gitano Nausėdos tėvas Antanas Nausėda penktadienį atsidūrė ligoninėje.

„Penktadienį G.Nausėdos tėvas pajutęs negalavimą kreipėsi į kardiologus. Šiuo metu yra stebimas rūpestingų gydytojų Kauno klinikose. Jo būklė yra stabili“, – portalui lrytas.lt patvirtino prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Pasak prezidento atstovo, apie tai G.Nausėda yra informuotas.

A.Nausėdai yra 90 metų.

„Lietuvos rytas“ dar pernai rašė, kad G.Nausėdos tėvas A.Nausėda iki šiol neužmiršo sporto. A.Nausėda interviu lrytas.lt yra pasakojęs, kad keliasi anksti – kokią 6 valandą ir sėda ant dviračio.

A.Nausėda pasakojo, kad vakarais mėgsta pasivaikščioti, naudojasi šiaurietiškomis lazdomis.

„Aukštam, tiesiam, visuomet geros nuotaikos vyrui ištvermės ir sveikatos galima tik pavydėti – rytais jis kelis kilometrus numina dviračiu, vakarais išeina pasivaikščioti, o prireikus nuvykti toliau sėda prie automobilio vairo“, – liepą rašė „Lietuvos ryto“ žurnalistė Aušra Pilaitienė.

A.Nausėda labai apgailestauja, kad sūnaus sėkme negali pasidžiaugti prieš penkerius metus mirusi jo žmona Ona Stasė Nausėdienė.

A.Nausėda pernai dalyvavo prezidento inauguracijos šventėje.

„Buvo gražu. Dalyvavau visur – Seime, bažnyčioje. O vakare į Prezidentūros kiemelį susirinko tokia galybė žmonių. Ir aš sutikau daugybę seniai neregėtų pažįstamų. Paskui grįžome pas Gitaną į namus, trumpai šnektelėjome, nes jis jau buvo pavargęs. Tiek visko įvyko! Dar praėjo per mažai laiko, kad galėčiau viską aprėpti, apgalvoti, įvertinti“, – anksčiau kalbėjo A.Nausėda, vėl grįžęs į savo namus Klaipėdoje, kuriuos kadaise statė savo rankomis ir kur užaugo abu jo vaikai – sūnus Gitanas ir penkeriais metais vyresnė dukra Vilija.

A.Nausėda po G.Nausėdos prezidento inauguracijos pasakojo, kad ir toliau liks gyventi Klaipėdoje:„Oi, ne, iš Klaipėdos niekur nejudėsiu, kol tik pajėgsiu vienas gyventi.“

Pernai rugpjūtį 90-ąjį jubiliejų šventęs A.Nausėda sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio. Atvirai apie gyvenimą pasakojantis G.Nausėdos tėvas tuomet atskleidė, kad sulaukė vaikų kvietimo atvykti švęsti į Vilnių.

A.Nausėda sėdo į autobusą ir išvyko į sostinę.

„Šis pusmetis buvo įtemptas. Nesu didelis įvairių ceremonijų, jubiliejų ar sveikinimų mėgėjas. Kadangi vaikai pakvietė į Vilnių, pasinaudosiu proga. Nemalonu, kad metai taip greitai bėga. Nesitikėjau, kad jie taip greitai praeis. Būtų geriau, kad grįžtų atgal nei eitų į priekį“, – savo jubiliejaus dieną kalbėjo A.Nausėda.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder