Registracija į mokyklas: kol kas aktyviausi būsimi pirmokai
Registracija į mokyklas: kol kas aktyviausi būsimi pirmokai

Kovo pirmąją prasidėjo mokinių priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas 2021-2022 metams registracija.

"Programa nestringa ir labai džiaugiamės, kad registracija vyksta sklandžiai. Į mokyklas registruojamasi labai aktyviai. Pastebime, kad aktyviausi yra pirmokai", - kalbėjo Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Jovita Jankauskienė.

Nuo registracijos pradžios praėjus vos daugiau kaip parai, specialistė teigė, kad užsiregistravusių pirmokų jau buvo apie 70 procentų. Kovo 4-osios duomenimis, šį skaičių sudaro 1 600 būsimų moksleivių.

"Žinoma, pasitaiko pavienių atvejų, kai užsiregistruoja paskutinėmis dienomis, tačiau pagrindinis srautas dažniausiai yra registracijos pradžioje. Manau, kad tokia pati situacija bus ir su būsimais penktokais. Registracija į šias klases prasidės kovo 8 dieną", - komentavo J. Jankauskienė.

Kovo 4-os dienos duomenimis, jau užsiregistravusių devintokų yra apie 1050, vienuoliktokų - 560.

Pirmų gimnazijos klasių moksleiviai daugiausiai registruojasi į Vytauto Didžiojo, "Ąžuolyno" ir "Vėtrungės" gimnazijas.

Didžiausi srautai pirmokų yra registruojami į šiaurinės miesto dalies mokyklas.

"Natūralu, juk šioje vietoje vyksta didžiausia plėtra", - teigė vyriausioji specialistė. Daugiausia norinčiųjų mokytis yra Simono Dacho, Sendvario, "Verdenės" ir Vitės progimnazijose.

Nors laisvų klasių nėra daug, nemažai prašymų buvo sulaukta norinčiųjų mokytis ir Tauralaukio progimnazijoje.

Primename, kad kovo 1 d. prasidėjo registracija į 9 klases, kovo 2-ąją - į 10-12 klases, kovo 3-iąją - į pirmąsias. Šiandien, kovo 5-ąją, prasidėjo registracija būsimiems 2-4 ir 6-8 klasių moksleiviams, o nuo kovo 8-osios - būsimiems 5 klasių mokiniams.

Registracija į mokyklas bus vykdoma iki 2021 metų gegužės 3 dienos.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder