Tiltas perlips per verslą?

Tiltas perlips per verslą?

Klaipėdos miesto tarybos Miesto plėtros ir strateginio planavimo komitete antradienį svarstytas vienas pirmųjų Bastionų tilto bei gatvės statybai reikalingų projektų. Jei pritars Taryba, Savivaldybė Nacionalinės žemės tarnybos prašys visuomenės poreikiams paimti dalį žemės sklypo prie "Teo LT" pastato Danės g. 6.

Šio maždaug 2,5 aro sklypelio Savivaldybei prireikė norint pradėti pirmuosius Bastionų gatvės ir naujo pakeliamo tilto statybos pasiruošimo darbus. Žemė, kurioje dabar įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, būtų naudojama naujai šviesoforais reguliuojamai sankryžai bei Danės gatvei platinti įrengiant naujas stovėjimo vietas.

Minimas žemės sklypas priklauso valstybei, tačiau yra išnuomotas AB TEO LT ir UAB Ilgalaikių investicijų kompanijai. Sprendimo projektą pristačiusi Savivaldybės administracijos Žemėtvarkos skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Gružienė tvirtino, kad tokiu atveju reikės mokėti tik už statinius - aikštelės dalį bei tvorą. Nors dar 2013 m. rengiant detalųjį planą buvo numatyta, kad kaip kompensacija bendrovėms galėtų tekti netoliese esantis sklypas, verslininkai su tuo nesutiko.

"Aikštelės savininkai įžvelgė nelygiaverčius mainus, nes pasiūlyta keisti į nesutvarkytą ir neįrengtą aikštelę", - sakė R. Gružienė.

Pirminiais skaičiavimais, kompensacija galėtų siekti apie 7 tūkst. eurų.

Tačiau Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Alina Velykienė tvirtino, jog po susitikimo su verslininkais sužinojo, kad šiems miesto valdžios norams minimame pastate įsikūrę ir šalia aikštelę įsirengę verslininkai žada priešintis.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder