20.02 val. Klaipėdoje, H. Manto gatvėje, ugniagesiai, panaudoję ištraukiamas kopėčias, iš medžio nukėlė katiną, tupėjusį maždaug 7 m aukštyje.
Keturkojis buvo perduotas gyvūnų globėjų atstovui iš VšĮ „Būk mano draugas“.
20.02 val. Klaipėdoje, H. Manto gatvėje, ugniagesiai, panaudoję ištraukiamas kopėčias, iš medžio nukėlė katiną, tupėjusį maždaug 7 m aukštyje.
Keturkojis buvo perduotas gyvūnų globėjų atstovui iš VšĮ „Būk mano draugas“.
Rašyti komentarą