Vaikams surado daugiau erdvės

Vaikams surado daugiau erdvės

Per mažiau nei tris mėnesius buvo surasta galimybių įgyvendinti dienraštyje "Vakarų ekspresas" iškeltą idėją šiaurinėje miesto dalyje esančiame lopšelyje-darželyje "Obelėlė" sutalpinti daugiau vaikų iškeliant iš jo patalpų vaikų laisvalaikio centro klubą "Žuvėdra".

Vakar posėdžiavęs miesto Tarybos Finansų ir ekonomikos komitetas pritarė trijų Savivaldybei priklausančių švietimo įstaigų perkraustymui. "Žuvėdrą" norima įkurdinti triskart didesnėse Pedagogų kultūros ir švietimo centro patalpose Herkaus Manto g. 77, o dabartinėse jos patalpose bus daugiau vietų ikimokyklinukams.

Manoma, jog, perkėlus vaikų klubą į minėto centro patalpas, šalia meninių, techninių ugdymo programų vaikams ir jaunimui galima būtų siūlyti sportinio ugdymo programas, organizuoti veiklas atvirų erdvių principu ir dvigubai padidinti klubą lankančių vaikų skaičių. Šiuo metu "Žuvėdrą" lanko apie 300 vaikų, o esą galėtų lankyti apie 600 vaikų.

Klubo persikėlimas vyktų dviem etapais. Iki 2016 m. spalio vaikai įsikurtų 453 kv. m. plote, o pedagogams dar būtų išlaikyta 186 kv. m, nes to reikalauja sutartiniai įsipareigojimai - centras buvo atnaujintas naudojant Europos Sąjungos fondų paramą. Pedagogų kultūros ir švietimo centrui siūloma užimti dalį Baltijos gimnazijos patalpų.

Skaičiuojama, kad įstaigų persikėlimas ir patalpų pritaikymas kainuos apie 80 tūkst. eurų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder