Abdominalinės chirurgijos skyrius atnaujino veiklą

Abdominalinės chirurgijos skyrius atnaujino veiklą

Buvęs uždarytas Klaipėdos jūrininkų ligoninės Abdominalinės chirurgijos skyrius atnaujino savo veiklą.

Į darbą grįžo saviizoliacijoje buvę medikai. Visi jie buvo ištirti dėl koronaviruso ir nė vienam jų infekcija nebuvo nustatyta.

COVID-19 infekcija nuo pandemijos pradžios nustatyta 24 Klaipėdos jūrininkų ligoninės darbuotojams, iš kurių – 4 gydytojai, 6 slaugytojai ( balandžio 16 d. duomenys).

Saviizoliacijoje šiuo metu kol kas tebėra yra viena slaugytoja. Infekuoti medikai dar tebesigydo ir į darbą negrįžo.

Siekiant valdyti infekcijos protrūkį, apsaugoti medikus ir pacientus, ligoninė ėmasi radikalių priemonių, dėl to kurį laiką buvo sustabdyta dviejų  – Abdominalinės chirurgijos ir Kraujagyslių chirurgijos – skyrių veikla. Abu jie, kaip jau minėta, praėjus izoliacijos laikui, savo veiklą atnaujino.

Ir toliau yra daroma viskas, kad nuo infekcijos būtų apsaugoti ir ligoninės darbuotojai, ir pacientai. Nuolatos testuojami medikai, į ligoninę patenkantys pacientai, iš ligoninės ar jos padalinių į socialinės globos įstaigas išvykstantys pacientai, taip pat visi Palangos departamento Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus pacientai.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje visi medicinos darbuotojai yra aprūpinti pagal saugumo lygius būtinomis asmens apsaugos priemonėmis.

Sidebar placeholder