Esant tam tikroms sąlygoms leista veikti slidinėjimo centrams

Esant tam tikroms sąlygoms leista veikti slidinėjimo centrams

Vyriausybė pirmadienį leido veikti lauko slidinėjimo centrams: į juos atvykti galės tik tos pačios savivaldybės gyventojai, keltuve bus ribojamas žmonių skaičius.

„Su ta mintimi, kad turime žiemą, kad reikia pasiruošti turbūt tam atidarymui ir dar klausimas, ar visi nuspręstų atsidaryti, kadangi paslaugas vis dar bus galima teikti tik savo savivaldybės žmonėms, tai akivaizdu, kad apribojimai yra pasiūlyti nustatyti, bet čia jau pats verslas spręs, ar tomis sąlygomis veikti tas kelias savaites, kiek čia Lietuvoje dar bus žiema“, – posėdyje sakė premjerė Ingrida Šimonytė.

„Žmonės džiaugiasi žiemos malonumais. Mūsų sprendimas leistų, kad ir slidinėjimo centruose gražiai, tvarkingai, organizuotai būtų galima užsiimti slidinėjimu ir kita susijusia veikla“, – per Vyriausybės posėdį pirmadienį sakė ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Pasak jos, šių centrų vadovai yra nusiteikę užtikrinti saugumą ir imtis visų saugumo priemonių.

Vyriausybės sprendimu bilietai į trasas turės būti parduodami tik elektroniniu būdu, lankytojai registruojami nuotoliniu būdu. Teikti slidinėjimo įrangos nuomos ir kitas nei slidinėjimo trasų paslaugas ir toliau bus draudžiama.

Slidinėjimo trasų paslaugų teikimo vietoje turi būti užtikrintas lankytojų srauto ribojimas – didžiausias vienu metu leidžiamas lankytojų skaičius apskaičiuojamas pagal veikiančių keltuvų skaičių: vienam keltuvui gali tekti ne daugiau kaip 30 lankytojų.

Plungė mėgėjų lauks antradienį

Šalia Plungės įsikūręs slidinėjimo centras „Mortos kalns“ lankytojus priimti planuoja jau antradienį.

„Pas mus viskas paruošta. Jau turbūt rytoj ketiname atsidaryti“, – BNS sakė trasas valdančios įmonės vadovas Saulius Gramauskas.

Jis taip pat tvirtino, kad judėjimo kontrolė ir Vyriausybės nustatyti ribojimai veiklai šiek tiek trukdys.

„Aišku, kad trukdys (...) Neapsimoka, bet o ką darysi? Neturime teisės rinktis“, – teigė įmonės vadovas.

Slidinėjimo centras ieško darbuotojų

Atsidaryti ketina ir Vilniuje esantis Liepkalnio slidinėjimo centras, šiuo metu ieškantis darbuotojų.

„Tikimės greitu metu atsidaryti, tad skubiai ieškome slidinėjimo trasų operatorių“, – rašoma centro feisbuke.

Atviri slidinėjimo centrai galės atsidaryti jau antradienį. Uždari kompleksai, tokie kaip „Snow Arena“ Druskininkuose, toliau bus uždaryti.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder