Baltarusis nelegaliai gabeno po agurkais paslėptų cigarečių, lašinių paltį ir alkoholio

Baltarusis nelegaliai gabeno po agurkais paslėptų cigarečių, lašinių paltį ir alkoholio

Pasieniečiai sulaikė baltarusį, mėginusį po agurkais paslėpti nedidelį kiekį kontrabandinių cigarečių. Vyras neteisėtai gabeno lašinių paltį bei alkoholio, penktadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai trečiadienį Raigardo kontrolės punkte tikrino į Lietuvą įvažiuojančio automobilio „Ford Mondeo“ baltarusiškais numeriais ir jo vairuotojo, 40-mečio Baltarusijos piliečio, dokumentus. Jie buvo tvarkingi. Užsienietis deklaravo turįs du pakelius cigarečių – leistiną vienam asmeniui įvežti iš Baltarusijos rūkalų kiekį.

Druskininkų pasieniečiai atkreipė dėmesį, kad vyro dėvėta striukė yra nenatūraliai išsipūtusi, o jo judesiai – nerangūs. VSAT pareigūnai paprašė striukę prasegti. Paaiškėjo, kad baltarusis prie kūno slėpė lašinių paltį. Mėsos gaminius iš Baltarusijos įvežti draudžiama, todėl lašinius teko išmesti į specialų Raigardo punkte esantį tam skirtą konteinerį.

Ant automobilio „Ford Mondeo“ grindų prie galinės sėdynės gulėjo krepšys. Jį prasegę pasieniečiai pamatė sudėtus stiklainius su agurkais.

„Manoma, kad jie galėjo būti bandomi naudoti kaip maskuotė krepšyje esančiam dvigubam dugnui – esą pamatę agurkus pareigūnai daugiau krepšio turiniu nesidomės“, – rašoma pasieniečių pranešime.

Druskininkų pasieniečiai krepšio dugne rado 22 pakelius cigarečių „King“ ir „Monte Karlo“ be akcizo ženklų.

Baltarusis turėjo ir stipraus alkoholio. Vienas asmuo į Lietuvą jo teisėtai gali įsivežti pusę litro, tuo tarpu užsienietis svaigalų gabeno triskart daugiau.

Toliau tyrimo dėl šio kontrabandos atvejo ėmėsi muitininkai. Baltarusiui gresia bauda nuo 200 iki 1 120 eurų.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder