Klaipėdos autoservise - neapskaitytos lėšos ir priedai meistrams

Klaipėdos autoservise - neapskaitytos lėšos ir priedai meistrams

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Klaipėdos apygardos valdybos tyrėjai atliko tikslinį patikrinimą autoservise, remontuojančiame daugiausia iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir įvairių Europos valstybių atgabentus automobilius. Paaiškėjo faktai apie neapskaitytų lėšų ir darbuotojams galbūt mokėtus atlyginimus vokeliuose, kas vertinama kaip Baudžiamojo kodekso pažeidimai.

FNTT duomenimis, iš JAV ir Europos pargabentų automobilių kėbulo remonto ir dažymo darbus servise dirbo ne tik individualią veiklą pagal pažymą deklaravęs savininkas, bet ir dar 6 darbuotojai. Pirminiai duomenys rodo, kad dalis klientų sumokėtų lėšų nebuvo apskaitoma buhalterinėje apskaitoje.

Preliminariai skaičiuojama, kad per dvejus metus autoservise už atliktus darbus galėjo būti neapskaityta apie 40 tūkstančių eurų. Įtariama, kad dalis šešėlinių pinigų buvo skiriama autoserviso meistrams mokėti neoficialius papildomus priedus prie gaunamo atlyginimo.

Turima duomenų, kad šešiems dirbantiems klaipėdiškiams papildomai kas mėnesį buvo mokamas nuo 100 iki 400 eurų buhalterijoje nefiksuotas priedas.

FNTT Klaipėdos apygardos valdyba tęsia ikiteisminį tyrimą dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo. Minėtą ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūra.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder