Klaipėdos prokuroras įtariamas savo žmonos sumušimu, moteris vidurnaktį buvo išvežta į ligoninę

Klaipėdos prokuroras įtariamas savo žmonos sumušimu, moteris vidurnaktį buvo išvežta į ligoninę

Klaipėdos prokuroras įtariamas savo 34 metų žmonos sumušimu, moteris buvo pristatyta į ligoninę. Sutuoktinė tvirtino, jog vyras Klaipėdos rajone, Klipščių kaime esančiuose namuose ją sumušė penktadienį, apie 23 valandą. Moteriai buvo nustatyti galvos sumušimai.

Žmona išsikvietė pagalbą. Vidurnaktį ji buvo nuvežta į uostamiesčio ligoninę. Medikams suteikus pagalbą, moteris grįžo namo ir šiuo metu gydosi ambulatoriškai.

Policijos departamentas paskelbė, jog įtariamasis baudžiamojoje byloje – 42 metų Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo. Konflikto priežastys kol kas neaiškios.

Prokuratūra šeštadienio rytą išplatino informaciją, jog generalinė prokurorė Nida Grunskienė pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl smurto prieš šeimos narį, taip pat bus atliekamas tarnybinis patikrinimas.

Jeigu kaltė bus įrodyta, prokuroras tikriausiai bus atleistas iš darbo. „Jei įtarimai pasitvirtins, tokie atvejai nebus toleruojami“, – naujienų portalui lrytas.lt sakė Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vedėja Elena Martinonienė.

Artimiausiu metu prokurorą planuojama apklausti.

Pirmadienį bus sprendžiama dėl jo nušalinimo nuo pareigų, tądien ketinama pradėti ir tarnybinį patikrinimą. Nepaisant to, kad prokuroras yra viešas asmuo, pareigūnai jį įvardinti atsisako, motyvuodami tuo, kad jis turi mažamečių vaikų.

„Šiuo metu atliekami pirminiai ikiteisminio tyrimo veiksmai bei kitos tokiais atvejais numatytos procedūros.

Prokuroro asmens duomenys neskelbiami siekiant apsaugoti teisėtus mažamečių šeimos narių interesus. Apie baigto ikiteisminio tyrimo, tarnybinio patikrinimo rezultatus bei priimtus sprendimus informacija bus pateikta viešai“, – teigiama generalinės prokuratūros pranešime.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder