Nepastebėjo automobilio, nes pasidarė bloga

Nepastebėjo automobilio, nes pasidarė bloga

Šeštadienį, apie 14 val. 30 min., Klaipėdos rajone, Dituvos sodų bendrijoje, susidūrus dviems automobiliams buvo išversta vieno sklypo tvora, o avarijos kaltininkas pareiškė, kad jam vairuojant sutriko širdies veikla.

70-metis automobilio "Mazda 626" vairuotojas, klaipėdiškis Algimantas su šeima - 50-mete žmona ir 8-erių metų dukrele, aplankę vairuotojo uošvius gyvenančius soduose, važiavo pagrindine Pervalkos gatve, kai staiga iš šalutinės Kairių gatvės atlėkęs automobilis "Renault Espace" nepraleido automobilio "Mazda" ir mašinos susidūrė.

Abu automobiliai apsisuko apie savo ašis. "Renault Espace" nulėkęs nuo kelio dar galu atsitrenkė į vielinę sodo sklypo tvorą.

"Mazda" vairuotojui iš pradžių kilo įtarimas, kad "Renault" vairuotojas yra neblaivus. Į įvykio vietą buvo iškviesta policija iš Gargždų. Pareigūnai paneigė įtarimus, jog Dituvos sodų gyventojas Vladimiras K., gim. 1958 m., yra neblaivus. Jis buvo blaivus, tačiau vairavo automobilį, kuriam neatlikta techninė apžiūra. Jis paaiškino, kad jam vairuojant pasidarė bloga, todėl tuščiose sodų gatvėse ir nepamatė kito automobilio.

Algimanto teigimu jo šeimą nuo sužalojimų išgelbėjo tai, jog visi šeimos nariai buvo prisisegę saugos diržus.

"Balticum" TV laida "Reidas" - antradieniais 20.15 val.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder