Paaugliai užmušti benamį galėjo be reikalo

Paaugliai užmušti benamį galėjo be reikalo

Benamio nužudymą tiriantys Klaipėdos policijos pareigūnai laikosi versijos, kad vyriškį be jokios priežasties mirtinai sumušė du į alkoholį ir narkotikus linkę paaugliai.

1969 m. gimusio benamio lavonas su smurto žymėmis ant veido buvo rastas Kūčių išvakarėse Smiltelės gatvės 13-ojo namo laiptinėje - policijai apie jį pranešė jaunas to paties namo gyventojas. Tą vakarą į areštinę buvo uždarytas nužudymu įtariamas metais už velionį vyresnis kitas benamis.

Tačiau, atrodo, tikrasis žudikas yra ne jis.

Dabar įtarimo šešėliai krenta ant to paties paauglio, kuris policijai pranešė apie nusikaltimą - manoma, kad jis su kitu netoliese gyvenančiu nepilnamečiu ir įvykdė šį nusikaltimą. 14 ir 15 metų klaipėdiečiai užvakar sulaikyti ir uždaryti į areštinę, o penktadienį Klaipėdos miesto apylinkės teisme juos prašoma suimti.

Teigiama, kad abu vaikai auga probleminėse šeimose, jie, kaip alkoholio ir narkotikų vartotojai, buvo žinomi tiek policijai, tiek Vaiko teisių apsaugos tarnybai.

Tyrimą atliekantys Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai spėja, kad gruodžio 23-iosios vakare įtariamieji taip pat galėjo būti apsvaigę. Velionis benamis itin stipriai sumuštas ir suspardytas be jokios aiškios priežasties.

Jei įtarimai pasitvirtins, nepilnamečiams grės iki 10 metų nelaisvė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder