Prie sienos su Lenkija sulaikytas Austrijoje pavogtas vilkikas

Prie sienos su Lenkija sulaikytas Austrijoje pavogtas vilkikas

Kalvarijos savivaldybėje pasieniečiams įkliuvo Austrijos teisėsaugininkų ieškotas krovininis automobilis su puspriekabe.

Trečiadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai – Marijampolė, patikrinti sustabdė vilkiką „Volvo“ su puspriekabe lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais. Sunkiasvorę transporto priemonę vairavęs 47 metų Kauno gyventojas VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus asmens dokumentus, tačiau mašinos bei puspriekabės registracijos liudijimai ir privalomosios civilinės atsakomybės draudimo polisai pasieniečiams pasirodė įtartini.

Pirminiais duomenimis, jie gali būti suklastoti. Taip pat įtariama, kad padirbti gali būti ir prie vilkiko bei puspriekabės pritvirtinti lietuviški valstybiniai registracijos numeriai.

Informaciją apie šį automobilį tikrinę pasieniečiai greitai išsiaiškino, kad „Volvo“ ir puspriekabė prieš kelias dienas yra pavogti Austrijoje ir ieškomi šios šalies teisėsaugininkų.

Mašiną vairavęs kaunietis uždarytas į areštinę. Įtartina transporto priemonė saugoma Kalvarijos užkardoje, o tolesnes įvykio aplinkybes aiškinasi ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo pradėję VSAT Lazdijų rinktinės pareigūnai. Už tokį nusikaltimą gresia bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder