Šiaulių turgaus prekiautojas nuo mokesčių neišsisuko

Šiaulių turgaus prekiautojas nuo mokesčių neišsisuko

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Šiaulių apygardos valdyboje baigtas ikiteisminis tyrimas, kuriame paukštiena Šiaulių turguje prekiaujančios bendrovės direktorius įtariamas apgaulingu apskaitos tvarkymu.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad centriniame Šiaulių turguje paukštiena ir paukštienos produktais prekiaujanti bendrovė, realizuodama produkciją, pirkėjams ne visuomet išduodavo elektroninio kasos aparato čekius. Nustatyta, kad per vienus metus Šiaulių bendrovė savo buhalterinėje apskaitoje neatvaizdavo apie 71 tūkst. Lt (20,5 tūkst. eurų) neteisėtai gautų pajamų. Ikiteisminio tyrimo metu, priremtas įrodymų dėl padarytos neteisėtos veiklos, bendrovės direktorius Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikė patikslintas pelno ir pridėtinės vertės mokesčių deklaracijas ir į valstybės biudžetą sumokėjo beveik 15 tūkst. Lt (4,3 tūkst. eurų) nesumokėtų mokesčių.

Baigtą ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros antrasis baudžiamojo persekiojamo skyrius. Baudžiamoji byla dėl apgaulingos apskaitos perduota nagrinėti Šiaulių apylinkės teismui.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder